25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN AK PARTİ'DE O İLÇE BAŞKAN ADAYLARI İLE İLGİLİ ŞOK EDEN FETÖ İDDİASI!

Samsun AK Parti'de o ilçe başkan adayları ile ilgili şok eden FETÖ iddiası!

Samsun AK Parti'de 19 Mayıs İlçe Başkan adayı gösterilen Fatih Seven'in kız kardeşi ve eniştesinin FETÖ davasından yargılandığı gündeme gelirken, Alaçam ilçe Başkan adayı Selahattin Alkan'ın eşinin ise abla olduğu iddia edildi.

20 Şubat 2018 Salı 20:12 SAMSUN HABER

Samsun'da AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan adayı olarak açıklanan Fatih Seven'in kız kardeşi ve eniştesinin FETÖ davasından yargılandığı ileri sürülürken, AK Parti Alaçam İlçe Başkan adayı Selahattin Alkan'ın eşinin ise abla olduğu iddiası ortaya atıldı. 


AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, bir süre önce istifaları alınan ilçelerde, belirlenecek yeni başkan adayları için titiz bir çalışma yapıldığını ve adayların GBT'sine dahi bakıldığını söylemişti. AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığına aday gösterilen Fatih Seven'in kız kardeşi ve eniştesinin FETÖ davasından yargılandıklarının ortaya çıkması ise şaşkınlık yarattı. 

İddiaya göre AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan adayı olan Fatih Seven'in kız kardeşi olan M.Ç ile eniştesi T.Ç FETÖ davasında sanık olarak yargılanıyor. 

Öte yandan AK Parti Alaçam İlçe Başkan adayı Selahattin Alkan'ın eşinin de 17-25 Aralık süreci sonrası FETÖ tarafından düzenlenen kermesleri düzenlediği ve abla olduğu iddiası edildi.

Samsun AK Parti'de iki ilçe başkanı ile ilgili gündeme gelen iddialar ise şok etkisi yarattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan'dan Samsunsporlu Ayite ve Chibuike'ye tepki

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan'dan Samsunsporlu Ayite ve Chibuike'ye tepki