20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN BAFRA BELEDİYESİ'NİN İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ SOSYAL MEDYADA KÜFÜRLER SAVURDU

Samsun Bafra Belediyesi'nin İYİ Parti Meclis üyesi sosyal medyada küfürler savurdu

Samsun'un Bafra ilçesinde MHP'den istifa ederek Meral Akşener'in kurduğu İYİ Parti'ye geçen Bafra Belediyesi Meclis üyesi İsmail Bekar, sosyal medyadan ağza alınmayacak küfürler savurdu.

15 Ocak 2018 Pazartesi 16:00 SAMSUN HABER

Samsun'un Bafra İlçe Belediyesi'nin İYİ Parti Meclis üyesi İsmail Bekar, Bafra Mobilyacılar Marangozcular Döşemeciler ve Ağaç İşleri Odası seçiminde desteklediği aday için oy istediği oda üyelerinin, oy vermemesine sinirlenerek sosyal medyada küfürler savurdu.


İddiaya göre MHP'den bir süre önce istifa ederek İYİ Parti'ye geçen meclis üyesi İsmail Bekar, Bafra Mobilyacılar Marangozcular Döşemeciler ve Ağaç İşleri Odası seçimlerinde desteklediği adaya oy vermeleri için oda üyeleri ile görüştü. Bu görüşmenin sonucunda oda başkanlığına desteklediği aday seçilemeyince İYİ Parti Bafra Belediyesi Meclis üyesi İsmail Bekar, sosyal medyadan skandal bir paylaşımda bulunarak, desteklediği adaya oy vermeyen oda üyelerine küfür etti. İsmail Bekar, Bafra Mobilyacılar Marangozcular Döşemeciler ve Ağaç İşleri Odası seçimlerinde desteklediği adaya oy vermeyen oda üyeleri için, "Size oy verecem deyibde oy vermeyenin kahpelik yapanın taaaa ....... yedi geçmişini ...... . Yorumumdan rahatsızlık hisseden bana ......... telefonumdan ulaşabilir" diye yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası hasta kabulüne başladı

Samsun'da, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası hasta kabulüne başladı