27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN BAFRA'DA KIZILIRMAK NEHRİNE ATLAYAN İKİ SEVGİLİNİN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Samsun Bafra'da Kızılırmak Nehrine atlayan iki sevgilinin son görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'un Bafra ilçesi Çetinkaya Köprüsünden Kızılırmak Nehrine atlayarak intihar eden Belgin Şahin ve Osman Ertekin'in çığlıklar atarak yardım istedikleri o anlara ait video görüntüsü ortaya çıktı.

16 Mart 2018 Cuma 13:04 SAMSUN HABER

Samsun'un Bafra ilçesi Çetinkaya Köprüsünden Kızılırmak Nehrine atlayan iki sevgilinin suda çırpınarak yardım istedikleri son anlarına ait görüntüler ortaya çıktı. 


Samsun'un Bafra ilçesinde dün gece Çetinkaya Köprüsüne gelen Belgin Şahin ve Osman Ertekin suya atlamıştı. Sevgili oldukları gündeme gelen iki gencin bir süre sonra yardım çığlıkları üzerine vatandaşlar durumu görevlilere bildirerek, Kızılırmak Nehrine atlayan Belgin Şahin ve Osman Ertekin'in kurtarılması için çalışma başlatılmasını sağlamıştı. 

Dün gece yaşanan olayda, Çetinkaya Köprüsünün olduğu yere gelerek nehire atlayan Belgin Şahin ve Osman Ertekin'i arama ve kurtarma çalışması yapan görevliler, suda bulunan Belgin Şahin'in yardım çığlıklarını duydu. O anlarda ise kayıtta olan kameralar, Kızılırmak Nehrinde yaşanan can pazarını saniye saniye görüntüledi. Sevgilisi olduğu iddia edilen Osman Ertekin ile birlikte nehre atlayan Belgin Şahin, kameraların kayıtta olduğu anlarda, "Yardım edin. Kimse yok mu? Donuyoruz kurtarın bizi." diyerek yardım istediği duyuldu. Görevliler ise suda bulunan ve yardım isteyen Belgin Şahin ve Osman Ertekin'i botların geldiğini söyleyerek harekat etmelerini söyledi.Gece karanlığında yardım çığlıkları bir süre sonra kesilirken, yapılan aramalara rağmen iki gence ulaşılamadı. Sabah saatlerinde Bafra ilçesi Kızılırmak Nehrinde devam eden aram çalışmalarında ise Belgin Şahin'in cesedi bulundu.

Öte yandan Çetinkaya Köprüsünden nehre atlayan Belgin Şahin ve Osman Ertekin'in yasak aşk yaşadıkları gündeme geldi. Nehre atlayan Osman Ertekin'in evli olduğu ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi. Kızılırmak Nehrine Belgin Şahin ile birlikte atlayan Osman Ertekin'in eşi Nuray Ertekin'in ise olay sonrası sosyal medya sayfasından "Gün gelir sen pişman bense mutlu olurum" yazdığı görüldü.

Bafra ilçesi Çetinkaya Köprüsünden Belgin Şahin ile birlikte nehre atlayan Osman Ertekin'in bulunması ile ilgili çalışmaların sürdüğü öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da yasak aşk intiharı! Nehre atlayan Osman Ertekin evli ve bir çocuk babası çıktı

Samsun Bafra'da yasak aşk intiharı! Nehre atlayan Osman Ertekin evli ve bir çocuk babası çıktı