16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN ÇARŞAMBA ÜLKÜ OCAKLARINDAN AFRİN AÇIKLAMASI: CEPHEYE GİTMEYE HAZIRIZ

Samsun Çarşamba Ülkü Ocaklarından Afrin açıklaması: Cepheye gitmeye hazırız

Samsun'un Çarşamba İlçesi Ülkü Ocakları üyeleri, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı harekatına destek vererek, "Cepheye gitmeye hazırız" açıklaması yaptı.

24 Ocak 2018 Çarşamba 11:41 SAMSUN HABER

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ülkü Ocakları üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytin Dalı harekatı ile ilgili açıklama yaptı.


Çarşamba Ülkü Ocakları üyeleri biraraya gelerek, Afrin'de PKK, PYD ve YPG  unsunlarına karşı başlatılan Zeytin Dalı harekatının bazı çevreleri rahatsız ettiğini söyledi.

BAZI ZEVATLAR RAHATSIZ OLDU

Çarşamba Ülkü Ocakları Başkanı İlhan Arıcı, beraberinde bulunan ocak üyeleri ile birlikte yaptığı açıklamada,  "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin terör örgütü PKK, PYD, YPG'ye karşı başlatmış olduğu Zeytin Dalı oparasyonuna karşı olan bazı zevatlar, rahatsızlığını açıkça belli etmektedir. Bu zevatlar şerefli Türk Ordumuzu hedef gösterip, vatandaşlarımızı iç karışıklığa sürüklemeye çalışmaktadır. Türk milleti bu tür oyunlara gelmeyecektir. Milli birliğimizi, ülke bütünlüğümüzü bozmak isteyen veya böyle bir girişimde bulunan her kim olursa olsun bedelini ağır bir şekilde ödeyecektir. 

GÖZÜMÜZ KARADIR

"Ülkücü Türk gençliği olarak, arkamıza bile bakmadan cepheye gitmeye ve savaşmaya her daim hazırız. Şu bilinmelidirki, Türk milletinin her bir ferdi askerdir, neferdir. Allah (C.C) kahraman ordumuzun çıkmış olduğu bu kutlu yolda yar ve yardımcısı olsun. Gözümüz karadır. Zira Mevzubahis vatandır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun CHP'den Samsun TSO Başkanı Murzioğlu'na çağrı: Gelin birlikte kurtulalım

Samsun CHP'den Samsun TSO Başkanı Murzioğlu'na çağrı: Gelin birlikte kurtulalım