21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ OTOPARKININ ÇAMUR İÇİNDE OLMASI TEPKİ ÇEKTİ

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi otoparkının çamur içinde olması tepki çekti

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi otoparkının çamur içinde olması araç sürücülerinin tepkisini çekti. Samsun'da bir vatandaş gittiği Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde otoparkın çamur içerisinde olduğunu görünce bir video çekerek bu duruma tepki gösterdi.

31 Ocak 2018 Çarşamba 14:06 SAMSUN HABER

Samsun'da Eğitim ve Araştırma Hastanesine ait otoparkın off road pisti gibi çamur içinde olması hastaneye gelen araç sürücülerinin tepkisiyle karşılaştı.


Samsun'da bir vatandaş, gittiği Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde otoparkın çamur içerisinde olduğunu görünce bir video çekerek bu duruma tepki gösterdi. Samsunlu vatandaş,  yağan yağmur sonrası çamur deryasına dönen otoparkın görüntülerini sosyal medya sayfasında yayınlayarak, "Buraya aracını bırakan kişi bu çamur içinde nasıl yürüyecek" diyerek duruma tepki gösterdi.

Öte yandan gündeme gelen çamurlu otopark alanının, hastaneye ilave edilecek olan otopark alanı olduğu ve burada yapılan çalışmanın henüz tamamlanmadığı bildirildi. Hastanenin mevcut otoparkının yeterli olmaması nedeni ile yan tarafta bulunan boş alanın otopark olarak düzenlenmesi için çalışma yapıldığı bu nedenle arazinin yağmur sonrası çamur olduğu kaydedildi. Çamurlu hali ile gündeme gelen otopark alanının yapılacak çevre  düzenlemesi sonrası çamurdan arındırılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

31 Ocak 2018 Çarşamba 14:09

Liv hospitala sayın başoğlu,

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Kaymakamlara talimat! Herkesi kucaklayın

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Kaymakamlara talimat! Herkesi kucaklayın