20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN HURDACILAR ODASI'NIN BAŞKANLIK SEÇİMİNDE EYÜP GÜLER YÜZÜNDEN GERGİNLİK ÇIKTI

Samsun Hurdacılar Odası'nın başkanlık seçiminde Eyüp Güler yüzünden gerginlik çıktı

Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası, genel kurulunda Samsun Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Eyüp Güler'in karşısına rakip çıkartmasına tepki gösteren oda başkanı Nazmi Kaçak'ın konuşması sırasında genel kurul salonunda gerginlik yaşandı.

14 Ocak 2018 Pazar 18:31 SAMSUN HABER

Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığı'nın bugün yapılan oda seçiminde gerginlik çıktı.


Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı ve adayı Nazmi Kaçak, konuşması sırasında Samsun Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler'e tepki gösterdi. Kaçak, ayrıca rakibi Ramazan Adıyaman'ın listesinde bulunan bir kişinin oda kaydından düştüğünü ve oy kullanamayacağını söyleyince salonda gerginlik yaşandı.

SESOB Başkanı Güler'e tepki gösterirken masaya vuran Nazmi Kaçak'a diğer aday Ramazan Adıyaman tepki gösterinde salon anlık olarak karıştı. Yaşanan gerilimi araya girenler tarafından yatıştırıldı.Nazmi Kaçak, genel kurulda yaptığı konuşmada ise Eyüp Güler'e şu sözlerle tepki gösterdi.

"Sayın birlik başkanımız bizim odamız her zaman her dönemde dik durduğu için, bize hükmedemediği için karşımıza rakip çıkarttı. Ben bu dönem yüzde 90 aday olmayacaktım. Ama Eyüp Güler'in Şehir Kulübünde rakı masalarında odamıza müdahale edip, İsrail gibi saldıracağını biliyordum, tahmin ediyordum. Geçen sene bu yapıldı, bu sene de bu yapılıyor. Ben bu odayı bu şekilde kimseye teslim etmem. Oda kapanana kadar mücadele edeceğim.  Mesele bu seçim değil, odayı ele geçirmek" 

NAZMİ KAÇAK YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Öte yandan Samsun Hurda Oto Levazımatı Alıcı ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığı'nın yapılan oda seçiminde mevcut başkan Nazmi Kaçak 80 oy alarak güven tazelerken, rakibi Ramazan Adıyaman ise 48 oy aldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu mühendisler yapay zekaya sahip ortopedi ameliyatı yapacak robot yaptı

Samsunlu mühendisler yapay zekaya sahip ortopedi ameliyatı yapacak robot yaptı