09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN MECİDİYE ÇARŞISINDA SOSYAL MESAFE YOK! VALİ BURAYI DENETLESİN

Samsun Mecidiye Çarşısında sosyal mesafe yok! Vali burayı denetlesin

Samsun'un alış veriş merkezlerinden biri olan Mecidiye Çarşısında, Korona Virüs salgını uyarılarına rağmen kalabalıklar oluşmaya devam ederken burada sosyal mesafenin sağlanamaması da dikkati çekiyor.

20 Ağustos 2020 Perşembe 17:47 SAMSUN HABER

Samsun'da bulunan Mecidiye Çarşısında, Korona Virüs'e rağmen sosyal mesafe kalabalıklar nedeniyle bir türlü sağlanazken Vali Zülkif Dağlı'nın burayı denetlemesi istendi.


İlkadım ilçesinde bulunan Mecidiye Çarşısında bugün çekilen görüntülerde, vatandaşların büyük bir çoğunluğunun takmaları gereken maskeleri takmadıkları, bazılarının ise maskeyi çene altı yada kollarına taktıkları görüldü. 

Samsun'da son günlerde Vali Zülkif Dağlı'nın katılımı ile tedbir ve kurallara uyulup uyulmadığını kontrol etmek için denetimler yapılıyor. Cumhuriyet Meydanı, Saathane Meydanı ve Atakum ilçesinde bu denetimler yapılırken, yoğun kalabalıkların yaşandığı Mecidiye Çarşısı gibi bölgelerde de denetimlerin yapılması ve denetimlerin artırılması isteniyor. Son günlerde Samsun'da Kurban Bayramı sonrası vaka sayılarında artış olduğu gündeme gelirken, salgına rağmen rehavete kapılan vatandaşlar ise Korona Virüs tedbir ve kurallarını da hiçe sayıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da içme suyu sorunu yaşayanlar SASKİ'yi eleştiri bombardımanına tuttu

Samsun'da içme suyu sorunu yaşayanlar SASKİ'yi eleştiri bombardımanına tuttu