13 Temmuz 2020 Pazartesi

SAMSUN OMÜ GENEL SEKRETERİ KABADAYI'DAN SÖZCÜ GAZETESİ'NE SAMSUNSPOR TEPKİSİ

Samsun OMÜ Genel Sekreteri Kabadayı'dan Sözcü Gazetesi'ne Samsunspor tepkisi

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genel Sekreteri Doç.Dr. Menderes Kabadayı, taşeron işçilerden Samsunspor için destek istemesini, fırsatçılık olarak haberleştiren Sözcü Gazetesine tepki gösterdi.

12 Ocak 2018 Cuma 16:55 SAMSUN HABER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Genel Sekreteri Doç.Dr. Menderes Kabadayı, Samsunspor için taşeron işçilerden destek istemesi ile ilgili 'Taşerona kadroda ilginç fırsatçılık' başlığı ile haberleştiren Sözcü Gazetesine "Samsunspor'a değilde Barcelona'ya mı destek isteseydik" diyerek tepki gösterdi.


Samsun OMÜ Genel Sekreteri Menderes Kabadayı, Sözcü Gazetesi'nin kendisini hedef alan 'Taşerona kadroda ilginç fırsatçılık' başlığı ile ilgili yayınladığı habere sosyal medya sayfasından tepki gösterdi. Menderes Kabadayı, taşeron işçilerden mali sıkıntılar içerisinde olan Samsunspor'a destek istediğini ancak Sözcü Gazetesi'nin bu durumu fırsatçılık olarak kamuoyuna duyurduğunu ifade etti. 

OMÜ Genel Sekreteri Doç.Dr. Menderes Kabadayı, yaptığı açıklamada Sözcü Gazetesine şu sözlerle tepki gösterdi.

"EYYY PENSİLVANYA’nın SÖZCÜLERİ; 
Hükümetimizin taşeron kardeşlerimize Tanıdığı kadroya geçme hakkı sürecini en iyi şekilde yönetebilmek ve hiçbir emekçi kardeşimizin hakkının yenmemesi için yaptığımız çalışmaları baltalamak amacıyla olsa gerek, benim söylediklerimi çarpıtarak iftira dolu bir manşetle bugün gazetenizde haber yapmışsınız. 
ATEŞ OLSANIZ DÜŞTÜĞÜNÜZ YERİ YAKARSINIZ. 
Ne yani siz bir manşet attınız diye korkup geri adım atacağımızımı sandınız. 
Siz hala akıllanmadınız mı!!!
Siz ki O MANŞETLERLE Gezi olaylarında yüzünü bez parçaları ile kapatıp devlete millete molotof kokteyli atan hainleri kahraman ilan etmediniz mi, Siz ki yabancı devlet ajanlarını diren ....... diyerek teşvik etmediniz mi, siz ki 15 Temmuz gecesi tankların altında şınav çeken vatan evlatlarını övmek yerine milletin parası ile alınan mermileri milletine sıkan, bizi sırtımızdan vuran okyanus ötesinden idare edilen hainleri mahkeme sürecinde mağdur ilan etmediniz mi... SİZİN BİZİM ALEYHİMİZE ATTIĞINIZ İFTİRA DOLU MANŞETLER BİZİM MADALYAMIZDIR. 
SORUYORUM;
Samsunspor’a değilde Barcelona’ya mı sahip çıkacaktık.....?
DOSTLARIM;
Tekrar ediyorum yerli ve milli olan herkesi, Samsunun ekmeğini yiyen her vatan evladını Samsunspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum..... "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Memduh ekşi

12 Ocak 2018 Cuma 23:28

Abi sen ne söylersen doğrusunu söylersin ben seni tanıdığım için söylüyorum senin özün de sözünde birdir rabbim yolunu açık etsin rahmetli baban nin benim hayatımda yeri ve önemi çok büyüktür biliyorsun seni ve aileni çok seviyorum allah mekanını cennet eyler inşallah sizin benim hayatımda yeriniz bambaşkadır bu kardeşiniz sizi hicbir zaman unutmadı herkeze slm

Beratovic

12 Ocak 2018 Cuma 17:35

Adam adam

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da avlanan kalkan balığının satış fiyatı dudak uçuklattı

Samsun'da avlanan kalkan balığının satış fiyatı dudak uçuklattı