13 Ağustos 2020 Perşembe

SAMSUN OTOGARINDA SERVİSLER KALDIRILDI, YOLCULAR PERİŞAN

Samsun otogarında servisler kaldırıldı, yolcular perişan

Samsun'da otobüs firmalarının ücretsiz servisleri iptal ederek kaldırması sonrası Samsun Otogarına özellikle gece saatlerinde gelen yolcular büyük sorun yaşıyor.

24 Ekim 2018 Çarşamba 19:41 SAMSUN HABER

Samsun otogarında firmaların ücretsiz servisleri kaldırması sonrası, otogara gelen yolcular şehir merkezine ulaşmakta bin bir güçlük çekiyor. 


Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SAMULAŞ A.Ş firmaların ücretsiz servisleri kaldırması nedeni ile Samsun otogarı için 24 saat çalışacak 3 adet otobüs devreye koyarken, servis görevi görecek olan SAMULAŞ otobüslerinin otogara geliş saatleri ile yolcu otobüslerinin geliş saatleri arasında yaşanan uyuşmazlık nedeni ile yolcular kendilerini şehir merkezine götürecek belediye otobüslerini otogarda beklemek zorunda kalıyor.

Samsun Otogarına gelen yolcular, firma görevlilerine servisleri sorarken, aldıkları cevap karşısında şok oluyor. Samsun Otogarında firma görevlileri yolcu otobüsleri ile gelen yolcuların 'Servisler nerede' sorusuna "Servisler kaldırıldı, belediye otobüsleri ile gideceksiniz" cevabı verirken, yolcular ise ayak bastıkları Samsun'da ne yapacağını bilemez bir şekilde otogarda bekliyor. 

Samsun Otogarında sabah saat 6'da çekilen bir fotoğrafta ise iki kadının otogar bahçesinde yere oturarak belediye otobüsünün gelmesini bekledikleri an dikkat çekiyor. Samsun Otogarı bahçesinde SAMULAŞ otobüsünün ışıkları kapalı bir şekilde karanlık bir noktada durması nedeni ile Samsun'a gelen yolcular burada bulunan vatandaşlara sorarak otobüsleri bulmaya çalışıyor. 
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

25 Ekim 2018 Perşembe 09:16

başkan gönder ekibi otogarın içine 4 durak monte etsinler her 30dk bir sefer servis koy %50 de indirim yap

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP'li Kemal Zeybek EYT red edildikten sonra önerge kabul edildi dedi

CHP'li Kemal Zeybek EYT red edildikten sonra önerge kabul edildi dedi