30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN TIP FAKÜLTESİNDE YER KALMADI! KORONA HASTALARI İÇİN YATAKLAR SEVK EDİLDİ

Samsun Tıp Fakültesinde yer kalmadı! Korona hastaları için yataklar sevk edildi

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde KoronaVirüs hastaları için 6'ıncı Covıd servisi açılırken, vaka yoğunluğu nedeniyle fakülteye hastalar için yeni yataklar sevk edildi.

26 Ağustos 2020 Çarşamba 14:52 SAMSUN HABER

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde KoronaVirüs hastaları için yatak kalmadı.. 19 Mayıs Tıp Fakültesine Covıd-19 hastaları için çok sayıda yatak getirildi.


Samsun'da Gazi Hastanesi ve Eğitim Araştırma Hastanesinde Korona Virüs yoğunluğu nedeniyle yer kalmadığı, Covıd-19 hastalarının bu nedenle 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildiği gündeme geldi.

Samsun Gazi ve Eğitim Araştırma Hastanesinde yer kalmaması nedeniyle Korona vakalarının Tıp Fakültesine sevk edildiği bu nedenle fakültede yoğunluk yaşandığı öğrenildi. Samsun OMÜ Tıp Fakültesinde Covıd hastaları için 6'ıncı servisin açıldığını bir önceki haberimizde duyurmuştuk. Tıp Fakültesinde yaşanan Korona Virüs vakaları nedeni ile yeni servisler peş peşe açılırken, bu servislerde tedavi görecek hastalar için de fakülteye yatak sevkiyatı yapıldığı ortaya çıktı.Samsun'da OMÜ Tıp Fakültesinde Korona Virüs hastaları için açılan 6'ıncı serviste yatak olmaması nedeniyle bu servise konulmak için üniversiteye sipariş edilen takviye yeni yataklar getirildi. OMÜ Tıp Fakültesinde doluluk yaşandığı, yatak kalmadığı, bu nedenle yeni ek Covıd servislerinin açıldığı öğrenilirken, yeni açılan bu servisler için de fakülteye bugün hastalar için yataklar geldi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Savaş Gömeç Samsunspor Derneğine üye olma çağrısı yaptı

Savaş Gömeç Samsunspor Derneğine üye olma çağrısı yaptı