24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN VALİSİ KAYMAK, AFRİN OPERASYONUNDA KIZIL ELMA DİYEN SAMSUNLU ASKER İLE İLGİLİ KONUŞTU

Samsun Valisi Kaymak, Afrin operasyonunda Kızıl Elma diyen Samsunlu asker ile ilgili konuştu

Samsun Valisi Osman Kaymak, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı harekatında 'İstikamet neresi' sorusuna, "Kızıl Elma", 'Ailene bir mesaj gönder' sorusuna ise "Beklemesinler" yanıtını veren Samsunlu asker Mehmet Kuzu ile ilgili açıklama yaptı.

23 Ocak 2018 Salı 16:02 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı harekatının 2'inci gününde, A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak'ın 'İstikamet neresi' sorusuna "Kızıl Elma" yanıtını veren Samsunlu asker Mehmet Kuzu ile ilgili konuştu.


Samsunlu olduğu ortaya çıkan asker Mehmet Kuzu, A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak'ın kendisi ile yaptığı röportaj sırasında 'Ailene bir mesaj gönder' şeklinde ki sorusuna da "Beklemesinler" cevabını vermişti. Zeytin Dalı harekatına katılan asker Mehmet Kuzu'nun A Haber'de yayınlanan görüntüleri ise tüm Türkiye'nin biranda gündemi olmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'da, Kızıl Elma ve Beklemesinler cevabı veren o asker ile ilgili açıklama yapmıştı.


Samsun Valisi Osman Kaymak'ta sözleri ile tüm Türkiye'nin gündemine oturan asker Mehmet Kuzu ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Ailesine sadece "Beklemesinler" diyen kahraman Mehmetçik Samsunlu hemşehrimize selam olsun. Dünyada bunu diyecek tek asker ancak Türk askeridir." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ülkü Ocakları Afrin'deki askerler için 10 ilçede eş zamanlı dualar etti

Samsun'da Ülkü Ocakları Afrin'deki askerler için 10 ilçede eş zamanlı dualar etti