17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK BURSEYA DAĞINI ALAN TİMİN SAMSUNLU KOMUTANI İLE GÖRÜŞTÜ

Samsun Valisi Osman Kaymak Burseya Dağını alan timin Samsunlu komutanı ile görüştü

Samsun Valisi Osman Kaymak, Afrin'de şehit olan ve Burak Akalın sanılan Samsunlu komutan ile cep telefonu aracılığı ile bir görüşme yaparak, "Afrin'e girdiniz mi" diye sordu.

28 Şubat 2018 Çarşamba 17:25 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görevli olan ve Burseya Dağını ele geçiren timin başında bulunan Samsunlu komutan ile telefonda görüştü.


İnternet Medya Bilişim Federasyonu(İMEF) Samsun İl ve İlçe Temsilcilerini ağırlayan Samsun Valisi Osman Kaymak bu ziyarette ise Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni ve İMEF Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk'ün kendisine uzattığı telefon ile Samsun'un Havza ilçesi doğumlu olan Zeytin Dalı Harekatında görevli komutan S.B ile görüşme yaptı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Zeytin Dalı Harakatı kapsamında Burseya Dağını ele geçirerek Türk Bayrağı diken timin komutanı olan Samsunlu S.B ile yaptığı telefon görüşmesinde, "Afrin'e girdiniz mi" diye sordu.

Samsun Valisi Osman Kaymak, "Merhabalar nasılsınız iyimisiniz. Allah kolaylık versin. Rabbim sizleri korusun. Afrin'e girdiniz mi? Bütün askerlerimize selam ediyoruz, Samsunluların duaları sizinle. Allah acı haberler vermesin. Annenizi ziyarete gideceğim. Allah yardımcınız olsun" dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak ile telefonda görüşen Samsunlu komutan S.B ise, "Afrin'e girmemize az kaldı. Yakın zamanda Afrin'i komple alacağız. Aklınız kalmasın vatan evlatrı burada. Vatan için can verecek insanlar var burada" diye konuştu.

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın telefon görüşmesinde annesini ziyaret edeceğini söylemesi karşısında ise mutlu olun Samsunlu komutan S.B "Çok mutlu olurum sayın valim. Çok sağolun" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yoğun kar yağışı uyarısı!

Samsun'a Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yoğun kar yağışı uyarısı!