17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK GÖREVDEN ALINACAK SÖYLENTİSİ SAMSUN'A AYAĞA KALDIRDI

Samsun Valisi Osman Kaymak görevden alınacak söylentisi Samsun'a ayağa kaldırdı

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Valiler Kararnamesi ile Samsun'dan alınacağı söylentisi Samsunlu sosyal medya kullanıcılarını adeta ayağa kaldırdı. Samsun Valisi Osman Kaymak görevden alınacağı iddiaları üzerine açıklama yaptı.

13 Nisan 2018 Cuma 23:54 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Valiler Kararnamesi ile Samsun'dan alınacağı yönündeki söylenti özellikle Samsunspor taraftarlarının eleştiri ve tepkisi ile karşılaştı. 


Samsun Valisi Kaymak'ın Samsun'daki görevinden alınıp alınmayacağı bilinmezken, Samsunlu sosyal medya kullanıcıları Facebook ve Twitter'da mesajlar yazarak Vali Osman Kaymak'ın Samsun'da kalması ve görevinden alınmamasını istedi. Bazı sosyal medya kullanıcıları yazdıkları mesajlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı etiketleyerek Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Samsun'da kalmasını istedi.

Valiler Kararnamesi ile görevinden alınacağı söylentisi ortaya atılan Samsun Valisi Osman Kaymak'ın yerine ise Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın getirileceği de yine sosyal medya kullanıcıları tarafından gündeme getirilirken, Samsunlu vatandaşlar Osman Kaymak'ın gitmemesi için Facebook ve Twitter'da adeta kampanya başlattı. VALİ OSMAN KAYMAK AÇIKLAMA YAPTI
Öte yandan Samsun Valisi Osman Kaymak'da gündeme gelen iddialar üzerine Twitter'dan açıklama yapmak durumunda kaldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, görevden alınacağı söylentisi ile ilgili yaptığı açıklamada, samsunkenthaber.com.tr "Bugün sosyal medyada hakkımda çıkan görev değişikliğine dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Teveccüh gösteren Samsunlu vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Devletimizin verdiği görevi Samsun'da yürütmeye devam ediyorum. Herkese hayırlı akşamlar, hayırlı kandiller" dedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sinan Sallabaş ses kayıtları iddiası ile ilgili açıklamasında kendini savundu

Sinan Sallabaş ses kayıtları iddiası ile ilgili açıklamasında kendini savundu