20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK İMEF SAMSUN İL VE İLÇE TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Samsun Valisi Osman Kaymak İMEF Samsun İl ve İlçe Temsilcileri ile bir araya geldi

Samsun Valisi Osman Kaymak, İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu(İMEF) Samsun il ve İlçe Temsilcileri ile bir araya geldi.

27 Şubat 2018 Salı 18:54 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak,  İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu(İMEF) Samsun İl ve İlçe Temsilcileri ile makamında biraraya geldi. Vali Osman Kaymak, İMEF Samsun İl ve İlçe Temsilcileri ile yaptığı görüşmede Samsun'da bulunan internet medyasını güçlü bulduğunu söyledi.


Toplumun haberleri artık dijital ortamlardan ve sosyal medya üzerinden takip ettiğini kaydeden Samsun Valisi Osman Kaymak, kendisinin de sosyal medyayı aktif olarak kullandığını ve Samsun ile ilgili anlık gelişmeleri internet gazetelerinden takip ettiğini ifade etti. 

İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk ile birlikte Tekkeköy İlçe Temsilcisi Selahattin Çekiç, Havza İlçe Temsilcisi Abdurrahman Altun'u makamında kabul eden Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun halkınada övgüler yağdırdı. Samsun halkının milliyetçi ve vatansever insanlardan oluştuğunu belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, internet gazeteleri ve sosyal medyanın Samsun'un tanıtımı ve milli konularda duyarlı olduğuna dikkat çekti. 

Samsun Valisi Osman Kaymak ziyarette ayrıca Samsunspor ile ilgili başlattıkları yardım kampanyası için de basının büyük desteğinin gördüklerini belirterek, Samsun basınına bu konuda teşekkür etti. Ziyaret sonunda ise Samsun Valisi Osman Kaymak, İMEF Samsun İl ve İlçe Temsilcileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekindi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kavaklı

27 Şubat 2018 Salı 21:45

Tirit getirmedinizmi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi THY ile ücretsiz cenaze taşınması için protokol imzaladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi THY ile ücretsiz cenaze taşınması için protokol imzaladı