23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK LATİF DOĞAN'A BENZETİLDİ

Samsun Valisi Osman Kaymak Latif Doğan'a benzetildi

Latif Doğan'a benzetilen Samsun Valisi Osman Kaymak'ın "Arama motorlarında Samsung Samsun'un önüne geçmemeli" şeklindeki sözleri gündem oldu.

04 Aralık 2017 Pazartesi 13:19 SAMSUN HABER
Samsun Valisi Osman Kaymak, dün Like Samsun uygulamasının tanıtımını yaptı. Like Samsun tanıtımında arama motorlarına Samsun yazınca Samsung'un çıktığını belirten Vali Osman Kaymak, Samsung'un Samsun'un önüne geçmemesi gerektiğini söyledi. Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Samsung ile ilgili sözleri ise Türkiye'nin önde gelen haber sitelerinde biranda gündem oldu. 

Türkiye'nin önde gelen haber sitelerinden Ensonhaber, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Samsung açıklamasına manşet modülünde yer verdi. Vali Kaymak'ın Samsung açıklamasını görselde Laz Fıkrası Gibi başlığı ile vurgulayan Ensonhaber'in yayınladığı bu haber sonrası Vali Kaymak'ın açıklamalarına ilginç yorumlar gelmeye başladı.

Ensonhaber takipçileri, Vali Osman Kaymak'ı şarkıcı Latif Doğan'a benzetirken,  habere "Ensonhaber sende bizi trolluyosun samsun valisi diye latif doğanı koymuşunuz, Latif Doğan ne ara Vali oldu, Sende Latif Dogan'ın önüne geçme bildiğin Latif Dogan'ın kopyası adam,  Latif Doğan sanan bi tek ben miyim acaba.  bildiğin Latif Doğan bu, Durum çok net.  Vali temiz adam, etrafındaki üç kağıtçı bürokratlar yemeye çalışıyor. LikeSamsun nedir Allah aşkına?  " şeklinde çok sayıda yorum yaptı. 

Öte yandan OKA'nın satın alarak tanıtımını Samsun Valisi Osman Kaymak'a yaptırdığı Like Samsun uygulaması ile ilgili sosyal medyada da ilginç tepkiler ve değerlendirmeler yapıldı. Twitter'da dün 9 bugün ise 20 takipçisi bulunan Like Samsun sayfası için "Valimiz Osman Kaymak'ın Samsun'un tanıtımı için bulduğu büyük çözüm LikeSamsun projesi özellikle twitterda büyük ilgi gördü. 9 Takipçi 14 Tweet. Bravo diyoruz" yorumları yapıldı.

SAMSUN VALİSİ BİLE TAKİP ETMİYOR

Like Samsun uygulamasının Instagram'da takibe takip yöntemi ile 1640 takipçisi bulunurken Fecebook sayfasında ise dün 84 bugün ise 148 beğeni bulunuyor.  Like Samsun Twitter sayfasında ise şuan itibari ile 20 takipçi var. Twitter'da Like Samsun sayfasını Samsun Valisi Osman Kaymak'ın dahi takip etmediği görülürken, Samsun fotoğraflarının yanı sıra şehrin tanıtımının da yapılacağı Like Samsun uygulamasının sosyal medya ağlarında zayıf kalmasıda eleştirilere neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ankara-Çorum-Samsun yüksek hızlı tren çalışmasında doğal gaz borusu hasar gördü

Ankara-Çorum-Samsun yüksek hızlı tren çalışmasında doğal gaz borusu hasar gördü