19 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK, SAMSUNLULARIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunluların gönlünde taht kurdu

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın hafta sonu 19 Mayıs ilçesine yaptığı ziyarette, karda kalan bir aracı kurtarması ve yolda gördüğü hayvan otlatan çocuklarla makam aracını durdurarak sohbet etmesi Samsunluların gönlünde adeta taht kurdu.

03 Şubat 2018 Cumartesi 21:03 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın, 19 Mayıs ilçesi Aydınpınar mahallesinde bulunan Nebiyan Doğa ve İzci Kampı yol güzergahında kara saplanan bir aracı iterek kurtarma anlarına ait fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü.


Hafta sonu 19 Mayıs ilçesine giden Samsun Valisi Osman Kaymak, Nebiyan Doğa ve İzci Kampı dönüş yolunda yolda kara saplanan bir araç gördü. Makam aracını durdurarak, kara saplanan araç sahibine yardım eden Samsun Valisi Osman Kaymak'ın o onlarına ait fotoğraflar Samsun Valiliğine ait sosyal medya sayfasında yayınlandıktan sonra vatandaşlar tarafından büyük takdir gördü. 

Vali Osman Kaymak'ın samimiyetine övgüler yağdıran vatandaşlar, Samsun Valisi Kaymak'ın kara saplanan aracı iterken çekilen görüntülerini sosyal medya sayfalarında paylaştı.Samsun Valisi Osman Kaymak, 19 Mayıs ilçesi Aydınpınar mahallesinde Nebiyan Doğa ve İzci Kampına çıkarken eline aldığı kürekle kendi makam aracının yolunuda kardan temizledi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, 19 Mayıs ilçesi Kuşkayası Mahallesi'nde ise makam aracı ile yolda giderken hayvan otlatan çocuklar ile karşılaştı. Makam aracını durdurarak araçtan inen Samsun Valisi Kaymak, hayvan otlatan iki çocukla sohbet ederek, oyuncak hediye etti.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'a şehit yakını Ahmet Kabadayı'dan randevu sitemi

Samsun Valisi Osman Kaymak'a şehit yakını Ahmet Kabadayı'dan randevu sitemi