22 Ocak 2019 Salı

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'A ŞEHİT YAKINI AHMET KABADAYI'DAN RANDEVU SİTEMİ

Samsun Valisi Osman Kaymak'a şehit yakını Ahmet Kabadayı'dan randevu sitemi

Genel merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, Samsun Valisi Osman Kaymak'a yayınladığı bir video ile sitem etti.

05 Şubat 2018 Pazartesi 13:12 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'a şehit yakını olan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı'dan randevu sitemi geldi.


Genel merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu'nun Genel Başkanı Ehmet Kabadayı, Samsun Valisi Osman Kaymak'tan 6 aydır randevu talebinde bulunduklarını ancak bu taleplerine bir geri dönüş yapılmadığını söyledi. 

Samsun'un Kavak ilçesinde bulunan şehit mezarının başında bir video çeken Ahmet Kabadayı, "Sayın Samsun Valisi, bir kaç gün önce Kaymakamlara talimat vermişsiniz. Şehit yakınları ile yakından ilgilenin demişsiniz. Ben tam 6 aydır sizden randevu talep ediyorum bir randevu alamadık sizden.  Söylediklerinizle eylemleriniz örtüşüyormu sayın valim. Özel kaleminize defalarca randevu talebinde bulunduk. Bu saatten sonra çağırsanız da gelmeyeceğimi özel kaleminize söyledim. Sayın Valim, samimi değilsiniz" dedi.


VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Öte yandan Samsun Valiliği, 6 aydır kendisine randevu verilmediğini öne süren Ahmet Kabadayı'nın açıklamaları ile ilgili şu açıklamayı yaptı.  
"Valiliğimizce şehit yakınları ve gazilerin taleplerine anında dönülmekte ve hiç bekletilmeden görüştürülmektedir. Telefon üzerinden randevu talep edenler ise gruplar halinde kabul edilmekte kabullerde ilgili kurum amirleri de katılarak ihtiyaç ve sorunlarının giderilmesi sağlanmaktadır.
Ahmet KABADAYI iddia edildiği gibi Valiliğimizden şehit yakını olarak randevu talip etmemiş, kendisini Milli Birlik Federasyonu Dernek Başkanı olarak tanıtmış ve telefonla randevu talep etmiştir. Adı geçenin randevu talebi değerlendirilerek uygun bir zamanda kendisine bilgi verilecektir.
Kamuoyunun bilgisine sunulur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun engelli dostu bir şehir

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun engelli dostu bir şehir