27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'A AFRİN'DE DÜŞEN HELİKOPTERDEN 3'ÜNCÜ ŞEHİT HABERİ

Samsun'a Afrin'de düşen helikopterden 3'üncü şehit haberi

Samsun'a Afrin'den bugün 3 'üncü şehit haberi geldi. Afrin'de düşen helikopterde şehit olan Kara Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Kahraman'ın Samsunlu olduğu açıklandı.

10 Şubat 2018 Cumartesi 22:13 SAMSUN HABER

Afrin'de düşen helikopterde şehit olan Kara Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Kahraman'ın Samsunlu olduğu bildirildi. Samsun bugün Afrin'den 3 şehit haberi aldı. 


Samsun'a Afrin'den üst üste şehit haberleri geldi. Samsunlu uzman çavuş Burak Akalın'ın acı haberi ile üzüntüye boğulan Samsun, Havza doğıumlu uzman çavuş Hüseyin Şahin'in şehadet haberi ile adeta yasa boğuldu. 

Samsun'a ücüncü şehit haberi ise Afrin'de düşen helikopterden geldi. Edinilen bilgiye göre Afrin'de bugün düşen helikopterde Pilot Üsteğmen Erdem Mut ile birlikte şehit olan Kara Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Kahraman'ın Samsunlu olduğu ailesinin ise Ankara'da yaşadığı öğrenildi. 

Düşen helikopterde şehit olan Samsunlu Kara Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Kahraman'ın Ankara'da bulunan ailesine acı haberin verildiği bildirildi.

Öte yandan şehit kara pilot yüzbaşı Mehmet İlker Kahraman'ın İzmir'de bulunan ailesini Başbakan Binali Yıldırım ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ziyaret ederek taziye temennisinde bulundu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti Bafra İlçe'de temayül sona erdi! İşte başkan adayları

Samsun AK Parti Bafra İlçe'de temayül sona erdi! İşte başkan adayları