20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'A AFRİN'DEN 4'ÜNCÜ ŞEHİT HABERİ! HAVZALI GÖKSU ŞAFAK ŞAHİN ŞEHİT DÜŞTÜ

Samsun'a Afrin'den 4'üncü şehit haberi! Havzalı Göksu Şafak Şahin şehit düştü

Samsun'a Afrin'den 6 gün ara ile 4'üncü şehit haberi geldi.. Samsun'un Havza ilçesi doğumlu kıdemli astsubay çavuş Göksu Şafak Şahin, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında şehit düştü..

17 Şubat 2018 Cumartesi 21:12 SAMSUN HABER

Samsun doğumlu uzman çavuşlar Burak Akalın, Hüseyin Şahin ve yüzbaşı pilot Mehmet İlker Kahraman'ın ardından kıdemli astsubay çavuş Göksu Şafak Şahin'de Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında şehit oldu. 

 

Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatında 6 gün önce Samsunlu uzman çavuşlar Burak Akalanı, Hüseyin Şahin ve yüzbaşı pilot Mehmet İlker Kahraman'ın şehadet haberi gelmişti. Zeytin Dalı Harekatından bugün ise Samsun doğumlu kıdemli astsubay çavuş Göksu Şafak Şahin'in acı haberi geldi. Geçtiğimiz günlerde Zeytin Dalı Harekatında şehit olan Burak Akalın, Samsun'un Çarşamba ilçesinde, şehit Hüseyin Şahin Samsun'un Havza ilçesinde ve şehit Mehmet İlker Kahraman ise İzmir'de toprağa verilmişti. 

Samsun Burak Akalın, Hüseyin Şahin, Mehmet İlker Kahraman'ın yasını tutarken bugün de Zeytin Dalı Harekatından Göksu Şafak Şahin'in gelen acı haberi ile yeniden yasa boğuldu.  Doğum yeri Samsun'un Havza ilçesi Demiryurt mahallesi olan şehit Göksu Şafak Şahin'in ailesinin Bursa'da yaşadığı öğrenildi. 1192 doğumlu olan kıdemli astsubay çavuş Göksü Şafak Şahin'in  Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde ÖSO toplanma merkezine düzenlenen saldırıda şehit düştüğü öğrenildi. 

ŞEHİDİN CENAZESİ HAVZA'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Öte yandan Samsun Valiliği, Arin'de şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin'in cenazesinin 18 Şubat 2018 Pazar günü Havza İlçesi Kevser Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Demiryurt Mahallesinde bulunan aile kabristanlığına defnedileceğini duyurdu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afrin'de şehit düşen Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin'in cenazesi Samsun'a getirildi

Afrin'de şehit düşen Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin'in cenazesi Samsun'a getirildi