24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'A YAĞMUR YAĞDI ARAÇ SÜRÜCÜLERİ YİNE VATANDAŞLARI ISLATTI

Samsun'a yağmur yağdı araç sürücüleri yine vatandaşları ıslattı

Samsun güne yağmurlu başlarken, 100'üncü Yıl Bulvarında ise üzerlerine yağmur suyu sıçratan araç sürücülerine vatandaşlar tepki gösterdi.

01 Mart 2018 Perşembe 15:54 SAMSUN HABER

Samsun'un İlkadım ilçesi 100'üncü Yıl Bulvarında yer alan alt geçit tüneli girişinde her yağmur yağışı sonrası yaşanan sorun, vatandaşları çileden çıkartıyor. Araç sürücülerinin hızla geldiği noktada, üzerlerine yağmur suyu sıçrayan  vatandaşlar bugünde aynı sorunu yaşadı. 


Güne yağmurlu hava ile başlayan Samsun'da vatandaşlar ıslanmamak için şemsiyelerini kullanırken, su birikintilerinin oluştuğu noktalarda ise dikkatsiz araç sürücülerinin kurbanı oldu. 

Her yağmur yağışı sonrası su birikintisinin oluştuğu yerlerden biri olan Samsun'un İlkadım ilçesi 100'üncü Yıl Bulvarı alt geçit tünel girişinde ise kaldırımlarda yürüyen vatandaşlar, araç sürücüleri tarafından üzerilerine yağmur suyu sıçratılarak ıslatıldı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar kendilerini ıslatan araç sürücülerine küfür ederken, her yağmur yağışı sonrası aynı sorunu yaşadıkları noktada ki sorunun ise ilgili belediye tarafından çözüme kavuşturulmasını istedi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ahmet

02 Mart 2018 Cuma 15:37

kaç senedir çözüm bekliyoruz.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a kar yağdı ama kısa sürdü!

Samsun'a kar yağdı ama kısa sürdü!