17 Eylül 2019 Salı

SAMSUN'DA 23 NİSAN'IN 98'İNCİ YILI KUTLANIYOR! MAKAM KOLTUKLARI ÇOCUKLARA DEVREDİLDİ

Samsun'da 23 Nisan'ın 98'inci yılı kutlanıyor! Makam koltukları çocuklara devredildi

Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku içinde kutlanırken, Samsun Valisi Osman Kaymak ve belediye başkanları makam koltuklarını çocuklara devredildi.

23 Nisan 2018 Pazartesi 11:27 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkekköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile makam koltuklarını çocuklara devretti.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 98'inci yılı kutlamalara Samsun'da Atataürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. Atatürk Anıtında düzenlenen törenin ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, makamında kendisini ziyaret eden Atakum Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile Samsun Valilik binasında biraraya geldi.Samsun Valisi Osman Kaymak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Atakum Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Zeynep Naz Uzun’a makam koltuğunu devretti.

YUSUF ZİYA YILMAZ 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU DEVRETTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 98'inci yılı etkinlikleri kapsamında makam koltuğunu kendisini ziyaret eden öğrencilere devrederek, "Bugün tüm yetkiler çocuklarımızda. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bizleri ziyaret eden öğrencilerimiz başkanlık koltuğuna oturarak bizlere talimat verdiler. Bugün çocuklarımızın günü. Her zaman olduğu gibi bugün de karşılıksız taleplerini yerine getireceğiz. Tüm yavrularımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum." açıklaması yaptı.OSMAN GENÇ'TE KOLTUĞUNU DEVRETTİ

Samsun'un Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç'te  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak koltuğunu Sıbyan Sınıfı öğrencilerine devretti. Kısa süre de olsa başkan olan minikler, birim müdürlerine talimatlar verirken, Başkan Genç, 23 Nisan gurur günümüzdür. Geleceğin Başkanları, öğretmenleri için şehrimizi hazırlıyoruz"dedi.Canik Belediyesi Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Merkezinde bulunan Şehit Türkan Türkmen Sıbyan Okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Sıbyan Sınıfları sorumlusu Fatma Yavuz ve öğretmenleri ile birlikte Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti.

Misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Genç, koltuğunu Sıbyan Sınıfı öğrencileri Sümeyye uysal ve Ahmet Coşkun’a devretti. Temsili Başkanlar, birim müdürlerine çeşitli talimatlar verdi.TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR KOLTUĞUNU DEVRETTİ

Samsun'da ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Tekkeköy Lütfiye Dr. Kenan Yılmaz İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Metin Cengiz ve öğrenciler Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret ederek Başkan Togar’ın konuğu oldular. Her yıl tüm Türkiye’de olduğu gibi Tekkeköy’de de geleneksel olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yönetimi devralan çocuklar, bu yıl da devir teslim töreni ile başkanlık koltuğuna oturdu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

23 Nisan 2018 Pazartesi 23:19

Sayın Yusuf başkan çocuklarımız ağlayarak 155 i arıyor sınavım var çalışamıyorum diye zira hakları gaspettirildi iki bara tüm bahçelerimizde açıkda içip naralar atanlar çalgılar sazlar var Büyükşehir ve Atakum çevre mühendisleri kapalı rapıru tutup canlı müzik ruhsatı verdi açık bahçelere veririz raporları 90 m2 işyerleri 400 er m2 oldu bahçelerimiz 2011 de yıkım kararıolan yerlere siz haklarını sağlasanız biz haklarımızı haram ediyoruz denizevler 214 sok şimdi aynı saat 24 geliyo yıkılıyo

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

YEDAŞ Samsunspor Denizlispor maçı öncesi stadın elektriğini kesti iddiasına açıklama

YEDAŞ Samsunspor Denizlispor maçı öncesi stadın elektriğini kesti iddiasına açıklama