15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA 3 ADAYIN YARIŞTIĞI CHP İL BAŞKANLIĞINI TUFAN AKCAGÖZ KAZANDI

Samsun'da 3 adayın yarıştığı CHP İl Başkanlığını Tufan Akcagöz kazandı

Samsun'da CHP İl Başkanlığını belirlemek için yapılan 36'ıncı olağan kongrede 3 adayın yarıştığı seçimi mevcut İl Başkanı Tufan Akcagöz kazandı. CHP Samsun İl Başkanlığı'nın 7 Ocak 2018 tarihinde yapılan 36'ıncı olağan kongresinde işte başkan adaylarının aldığı oy sonuçları..

07 Ocak 2018 Pazar 18:58 SAMSUN HABER

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun İl Başkanlığı için yapılan 36'ıncı olağan kongrede başkanlığa yeniden Tufan Akcagöz seçildi.

 

CHP Samsun İl Başkanlığı için yapılan olağan kongrede İl Başkanlığına, mevcut İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün yanı sıra CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici ve Elektrik Mühendisleri Samsun Şubesi eski Başkanı Metin Telatar aday oldu. 

Bugün gerçekleşen CHP Samsun İl Başkanlığı kongresinde delegelerin oyları ile Tufan Akcagöz 274 oy, Suat Binici 257, Metin Telatar ise 72 oy aldı. Yapılan oy sayımının açıklanması sonrası ise adaylık konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan İl Başkan adayı Suat Binici, kongrenin yapıldığı salonu terk etti. CHP Samsun İl Başkanlığını 274 oy alarak kazanan Tufan Akcagöz, kongrede 72 oy alan başkan adayı Metin Telatar ile birlikte partilileri selamlayarak teşekkür etti. 

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yazık

07 Ocak 2018 Pazar 19:07

Yazık oldu chp ye

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Eyüp Aydın: Esnaf ne derse o olacak

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Eyüp Aydın: Esnaf ne derse o olacak