28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA AK PARTİ 19 MAYIS İLÇE BAŞKANI İRFAN KALAYCI FINDIK ÜRETİCİSİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Samsun'da AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı fındık üreticisinin üzerine yürüdü

Samsun'da AK Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı İrfan Kalaycı, fındık fiyatına tepki göstermek üzere bir çuval fındık ile AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığının önüne giden üretici Mustafa Durmuş'un üzerine yürüdü, görüntü alan gazetecileri ise engellemeye çalıştı.

12 Eylül 2017 Salı 21:08 SAMSUN HABER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, fındık fiyatlarına tepki göstermek için bir çuval fındık ile parti binasının önüne gelen üreticiye adeta dayılık yaptı.


AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı binası önüne gelen fındık üreticisi, çuvalda bulunan fındıkları kaldırıma döktükten sonra parti binasından çıkan İlçe Başkanı İrfan Kalaycı ile karşılaştı. Kalaycı, kendisine "Söyle başkanım" diyerek seslenen üretici Mustafa Durmuş'a "Ben senin başkanın falan değilim ya" diyerek karşılık verdi. 

Üretici Durmuş ise beklemediği bu karşılık üzerine sert çıkarak, "Oy verdiğim partinin başkanı benim başkanımdır. Ama beni savunamıyorsa benim başkanım değildir" dedi.

FINDIK ÜRETİCİSİNİN ÜZERİNE OĞLUM DİYEREK YÜRÜDÜ

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı ile fındık üreticisi Mustafa Durmuş arasında yaşanan bu dialoglar ise o esnada orada bulunan ve görüntü alan gazeteci tarafından görüntülendi. AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Kalaycı, kendisine sert çıkan üretici Durmuş'a ise daha sonra "Kim öğretti oğlum sana bunu yapmanı" diyerek fındık üreticisinin üzerine yürüdü.  Fındık üreticisi ise üzerine yürüyen İlçe Başkanı Kalaycı'ya "Oğlum diye hitap etme, Oğlum diyerek üzerime geliyorsun" diyerek çıkıştı.

 SİZ AK PARTİLİ DEĞİLKEN BİZ AK PARTİLİYDİK

Fındık üreticisi Durmuş, AK Parti İlçe Başkanı İrfan Kalaycı'nın davranışlarına sinirlenerek, "Siz AK Parti'li değilken biz AK Partiliydik. Samsun'a ilk geldiğinde mitingine bak Tayyip Erdoğan'ın önünde ben ordaydım sen değildin. Biz hakkımızı arıyoruz. Sizin işiniz bizim hakkımızı aramak başkan" dedi. İlçe Başkanı Kalaycı ise üreticiye ise "Senin hakkını aramak zorunda değilim" diyerek karşılık verdi.

BENİM PARTİNİN ÖNÜNE BİRİSİ GELMİŞ..

Bu sırada ise AK Parti İlçe Başkanı Kalaycı, cep telefonu ile polisi  arayarak, "Benim partinin önüne birisi gelmiş fındıkları dökmüş gelin bu adamı temizleyin" demesi dikkat çekti. İlçe Başkanı İrfan Kalaycı cep telefonu ile yaptığı görüşmeden sonra görüntü alan gazeteciye de tepki göstererek kamerayı sert bir şekilde kapatmasını söyledi. Gazeteci ise İlçe Başkanı Kalaycı'ya "Beyefendi beni mi döveceksiniz. " diyerek cevap verdi. 

İşte AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı ile fındık üreticisi Mustafa Durmuş arasında yaşanan tartışmanın o görüntüleri.. 

SamsunKentHaber


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Engin

14 Eylül 2017 Perşembe 14:51

O ilce baskanini 40 derece gunesin altinda findik toplamadigindan emegi bilmez adam olsa gel abi konusup bilgi verse eyvallah ne boka oturtmuslar onu oraya kabahat oy verenlerde gotlerini kaldiranlarda

Hakan erdal

14 Eylül 2017 Perşembe 01:39

Memleket kimlere kalmis, 'benim partinin onune gelin findiklari toplayin' lafa bak

metin keles

13 Eylül 2017 Çarşamba 20:42

ilçe başkanının yaptığı yanlış bence güzelce oturup konuşsa çok daha iyi olurdu. bence irfan kalaycini. yaptığı yanlış

deniz paskal

13 Eylül 2017 Çarşamba 19:37

Bu adamı ak partiye başkan yapanları sorgulamak lazım acaba hangi vasıfla bu görevi üstlenmiş oldu ayıptır bee daha halkın sorunlarına bırakın çözüm üretmeyi,daha nasıl bir uslupla konuşulacağından bi haber tam bir fiyasko böyle adamlar kesinlikle görevinden men edilmeli

X

12 Eylül 2017 Salı 21:30

Güzel planlanmış

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı

Samsun Atakum'da seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı