24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA AKS TV HÜKÜMET KARŞITI ŞEKER FABRİKASI MİTİNGİNİ CANLI YAYIN YAPTI

Samsun'da AKS TV hükümet karşıtı Şeker Fabrikası mitingini canlı yayın yaptı

Samsun'da uydudan yayın yapan AKS TV'nin CHP ve İYi Parti heyetinin Çarşamba Şeker Fabrikası önünde düzenlediği mitingi canlı yayın olarak sunması dikkat çekti.

04 Nisan 2018 Çarşamba 14:24 SAMSUN HABER

Samsun'da AKS TV Çarşamba Şeker Fabrikası önünde CHP, İYi Parti, Saadet Partisi, sendika ve sivil toplum örgütlerinin katılımı ile düzenlenen mitingi canlı yayın yaptı.


Samsun Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz hain darbe girişiminin yapıldığı gece başlatılan Demokrasi Nöbetlerine 10 gün boyunca gelmediği ve canlı yayın yapmadığı iddia edilen AKS TV'nin, hükümet karşıtı Şeker Fabrikası mitingini Çarşamba ilçesinden canlı yayın olarak kesintisiz olarak izleyicilerine sunması dikkat çekti.  

Samsun'un Çarşamba ilçesinde bulunan Şeker Fabrikası önünde yapılan özelleştirme karşıtı mitinge katılan tüm konuşmacıların, yaptıkları konuşmaları canlı yayın olarak aktaran AKS TV'nin canlı yayını 'CHP'nin Şeker Fabrikası Mitingi' başlığı ile ekranlara taşıdığı görüldü. Canlı olarak yayınlanan Şeker Fabrikası mitinginde konuşmacılar, 'Şeker Fabrikası Vatandır Vatan Satılmaz' sloganı ile şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı olduklarını dile getirdi. Çarşamba ilçesinde gerçekleşen Şeker Fabrikası mitingini ik buçuk saatten fazla bir süre canlı yayın yapan AKS TV, mitingin sona ermesinin ardından
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağababa ve CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Kemal Zeybek ile Şeker Fabrikası özelleştirmesi ile ilgili özel röportajlar yaptı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da konuşan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: Türkiye hormonlu değil, sağlıklı büyüyor

Samsun'da konuşan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: Türkiye hormonlu değil, sağlıklı büyüyor