27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA BAŞKAN ADAYI ERCAN KARAGÖZ, 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Samsun'da Başkan adayı Ercan Karagöz, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan adayı Ercan Karagöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır'ı ziyaret etti.

12 Ocak 2022 Çarşamba 14:03 SAMSUN HABER

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan adayı Ercan Karagöz, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolasıyla, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.


23 Ocak tarihinde yapılacak Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası seçimi için oda başkanlığına adaylığını koyan Ercan Karagöz, göreve gelmeleri halinde sosyalleşen bir oda vaat ettiklerini açıkladı. 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve gazetecilerin gününü tebrik eden Ercan Karagöz, gerçekleştirdiği ziyarette, "Samsun'un gelişmesi, kalkınması ve sorunlarının çözümü noktasında yerel basınımıza önemli görevler düşmektedir. Bu görevleri de yerel basınımızın layıkıyla yaptığını biliyoruz ve görüyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde, fedakarca çalışarak hem Samsun'un hem de kamunun haber alması için mücadele eden tüm gazetecilerimizin günlerini kutluyorum." dedi.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çakır'da, oda başkan adayı Ercan Karagöz'e ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, başkanlık seçiminde başarı diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'ın içinde bulunduğu makam aracı kaza geçirdi

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'ın içinde bulunduğu makam aracı kaza geçirdi