26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA BİR İNEĞİN OTOMOBİLE BİNDİRİLME GÖRÜNTÜLERİ GEL KONUŞALIM'DA GÜNDEM OLDU

Samsun'da bir ineğin otomobile bindirilme görüntüleri Gel Konuşalım'da gündem oldu

Samsun'da ineğin otomobile bindirilme görüntüleri TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım isimli programın gündemi oldu. Samsun'da ineği otomobile bindirdiler işte o görüntüler..

16 Ocak 2018 Salı 17:41 SAMSUN HABER

Samsun'da ineğin otomobile bindirilme görüntüleri sosyal medyanın ardından TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda da gündem oldu. 


Hakan Ural ve Seda Akgül'ün sunduğu Gel Konuşalım programında Samsun'da çekildiği açıklanan bir ineğin otomobile bindirilme görüntüleri yayınlandı. 

Hakan Ural, ineğin otomobile bindirilme anlarına ait görüntüleri büyük bir şaşkınlıkla karşılırken, "Aaaa.. Gülüyor ya. Bu çok uç bir şey. Yazık. Bu çok korkunç bir şey. Arka koltuğa ineği bindirdi dese birisi gülersin. O inek ne yapsın o içgüdüsel nereye itersen oraya gider. Bizim insanımız ağır arızalı. Gülsek mi ağlasak mı bilemedim" diyerek görüntülere tepki gösterdi.

Gel Konuşalım programının sunucusu Seda Akgül'de Samsun'da çekildiği gündeme gelen ineğin otomobile bindirilmesine ait görüntüleri eleştirerek, "Etinden sütünden faydalanıyoruz. Ya bari yaşarken eziyet etmeyin hayvana." dedi.

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da araç içinde uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı, 1 tutuklama

Samsun'da araç içinde uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı, 1 tutuklama