13 Ağustos 2020 Perşembe

SAMSUN'DA BORÇLU VATANDAŞA TELEFONDA HAKARETLER YAĞDIRAN HUKUK BÜROSUNA ŞOK!

Samsun'da borçlu vatandaşa telefonda hakaretler yağdıran hukuk bürosuna şok!

Samsun'da bir bankaya borcu nedeni ile hukuk bürosundan kendini avukat olarak tanıtan şahıs tarafından aranarak, hakaret ve tehditlere maruz kalan vatandaşın olayı ile ilgili yeni gelişme..

19 Haziran 2018 Salı 20:21 SAMSUN HABER

Samsun'da borçlu vatandaşı kendini avukat olarak tanıtarak telefonla arayan hukuk bürosu çalışanın tehdit ve hakaretleri sonrası olaya sessiz kalmayan banka, o hukuk bürosu ile olan sözleşmesini fesh etti.


Samsun'da borçlu vatandaşı telefonla arayarak hakaretler yağdıran hukuk bürosuna kötü haber. Samsun'da geçtiğimiz günlerde borçlu bir vatandaş, hukuk bürosu çalışanı tarafından telefonla ile aranarak hakaretlere maruz kalmıştı. Bu olayın ardından borçlu vatandaş hukuk bürosu hakkında savcılığa başvurarak şikayetçi olmuştu. Olayla ilgili yapılan soruşturma telefonda borçlu vatandaşa hakaretler ve tehditler yağdıran hukuk bürosu çalışanı bulunamadığı gerekçesi ile kapatıldı. 

Ancak, olayla ilgili hukuk bürosunun avukatı yaptığı açıklamada, borçlu vatandaşı telefon ile arayan kişinin kendi çalışanları olduğunu söylemiş, yaşanan olay nedeni ile üzüntüsünü dile getirmişti. Borçlu vatandaşa telefonda hakaretler yağdıran ve kendini avukat olarak tanıtan hukuk bürosu çalışanının, bulunamaması şaşkınlık yaratırken, o hukuk bürosuna davalarını üstlendiği bankadan da kötü bir haber geldi.

Samsun'da borçlu vatandaşı telefonla arayarak hakaretler yağdıran büro çalışanının çirkin davranışına sessiz kalmayan bankanın, hukuk bürosu ile olan sözleşmesini fesh ettiği öğrenildi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

insan

07 Aralık 2018 Cuma 08:57

avukat yanında çalışanlar kraldan fazla kralcılık yapıyor.aynı şey kuzey hukuk bürosunda çalışan ibrahim denen şahısdan bana bir telefon gelmişti..kendisi fetocu şenocakların eski elemanı olur.ama ağzının payını vermiştim.arasın ya bidaha

Vatandas

20 Haziran 2018 Çarşamba 15:44

Bu avukat onur güngör avukatların yüz karası daha bekleyin yanında darbeci çalıştırmaktan tutuklamamakta ileride borçluyu tehtit edende kayınpederi aydın atlidir

misafir

19 Haziran 2018 Salı 23:49

Oh oldu benimde yakınım için aynı şeyi yaptılar çalışanlar kapıya gelip avukat gibi davranmışlardı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Devlet Bahçeli: Mustafa Kemal'in kemiklerini sızlatan CHP kriz ve kaosa oynuyor

Devlet Bahçeli: Mustafa Kemal'in kemiklerini sızlatan CHP kriz ve kaosa oynuyor