30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA COVİD-19 HASTASI ÇİFTLİK CADDESİNDE ALIŞ VERİŞ YAPTI GİRDİĞİ İŞ YERİ 10 GÜN KAPATILDI

Samsun'da Covid-19 hastası Çiftlik caddesinde alış veriş yaptı girdiği iş yeri 10 gün kapatıldı

Samsun'da Korona Virüs taşıyan bir hasta Çiftlik caddesinde alış verişe çıktı, girdiği iş yeri ise bu nedenle 10 gün karantina altına alınarak kapatıldı.

12 Ekim 2020 Pazartesi 09:38 SAMSUN HABER

Samsun'da Korona Virüs olmasına rağmen sokaklara çıkıp alış veriş yapan sorumsuz vatandaşlar hem toplum sağlığını hem de ticari yaşamı tehdit ediyor.


Samsun'un en işlek caddelerinden biri olan Çiftlik caddesinde, Covid-19' hastası bir müşteri ile temas yüzünden bir iş yeri 10 gün süreliğine kapatılırken, çalışanlar ise karantinaya alındı. Korona Virüs salgın sürecinde ekonomik olarak zor günler geçiren esnafları zor durumda bırakan Covid-19 hastası kişiler, sorumsuz davranışları ile tepki çekmeye devam ediyor.

Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında bulunan Çiftlik caddesinde bir iş yeri Covid-19 hastası bir müşteri ile temaslı olması nedeniyle sağlık görevlileri tarafından filyasyon kapsamında 10 gün kapatılırken, iş yerinin kepengine ise "Covit-19 Hastası müşteri teması sonucu filyasyon gereği 10 gün kapalıyız" yazısı asıldı.

Korona Virüs olmasına rağmen sokaklarda gezen ve alış verişe çıkan sorumsuz vatandaşlara para cezaları uygulanırken, tespit edilen bu kişiler Samsun'da bulunan yurtta gözlem ve karantina altına alınıyor. Uygulanan para cezalarına rağmen bu duruma aldırış etmeyen Covid-19 hastası kişiler, Samsun sokaklarında gezerek alış veriş yapmaya devam ediyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

JDDJJ

15 Ekim 2020 Perşembe 16:25

YA ÇALIŞANI COVİDLİ OLUP DİĞER ÇALIŞANLARI KARANTİNAYA SOKMAYAN PATRONLARI NE YAPACAĞIZ CEZA GELİRSE BEN ÖDEYECEĞİM DİYEN ÖRÜMCEK BEYİNLİLERİ

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun doğumlu Levent Kırca vefatının 5'inci yılında anılıyor

Samsun doğumlu Levent Kırca vefatının 5'inci yılında anılıyor