07 Ağustos 2020 Cuma

SAMSUN'DA DENİZE GİREN ALKOLLÜ ADAMIN SANİYE SANİYE BOĞULMA ANLARI

Samsun'da denize giren alkollü adamın saniye saniye boğulma anları

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Sahil Yolunda akşam saatlerinde denize giren alkollü şahısın boğulma anları saniye saniye görüntülendi.

20 Temmuz 2018 Cuma 14:27 SAMSUN HABER

Samsun'da alkollü bir şekilde Sahil Yolunda denize giren bir şahısın boğulma anları görüntülendi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Sahil Yolunda bulunan Samsunum 1 Gemisinin yakınlarında denize giren ve alkollü olduğu öğrenilen bir adam, çevrede bulunan vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize girdi. İsmi belirlenemeyen alkollü şahıs, girdiği denizde bir kaç kulaç attıktan sonra gözden kayboldu. O anları cep telefonları ile  görüntüleyen vatandaşlar, girdiği denizde batıp çıkan alkollü şahsın ilk önce boğulma numarası yaptığını sandı. Olayın ciddiyetini fark eden vatandaşlar girdiği denizde kaybolan alkollü şahısı kurtarmak için denize kayık ile inerek yardıma koştu. 

Samsun'un İlkadım ilçesi Sahil Yolunda girdiği denizde boğulan alkollü adamın yardımına kayık ile koşan vatandaşlardan özel harekat adayı Mehmet Fırat Güney, kendinden geçen adamı sudan çıkartarak kayığa aldı. Kayıkta hareketsiz yatan adama, müdahale eden vatandaşlar daha sonra olay yerine ambulans çağırdı. Sahil Yoluna gelen ambulans ve sağlık görevlileri yerde hareketsiz yatan şahsı alarak Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine hastanesine götürdü. Boğulma tehlikesi geçiren alkollü adamın çok su yuttuğu öğrenilirken tedavisinin sürdüğü bildirildi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Önemli Değil

25 Ekim 2018 Perşembe 09:09

Haberde birşey dikkatimi çekti. Kişi boğulmamış, boğulma tehlikesi atlatmış. Anlamlara dikkat edelim lütfen.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Turizm şehri Samsun'a şok! Samsun'a gelen Kuveytli turistler Trabzon ve Ordu'ya gitti

Turizm şehri Samsun'a şok! Samsun'a gelen Kuveytli turistler Trabzon ve Ordu'ya gitti