19 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA DERNEK BAŞKANI HÜSEYİN KILINÇ ÖLÜ OLARAK BULUNDU!

Samsun'da dernek başkanı Hüseyin Kılınç ölü olarak bulundu!

Samsun'da UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı Hüseyin Kılınç, dernek binasında ölü bulundu. Samsun'da bedensel engelli UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı Hüseyin Kılınç, hayatını kaybetti.

22 Şubat 2018 Perşembe 13:12 SAMSUN HABER

Samsun'da mültecilerle ilgili yardım ve benzeri çalışmalar yapan UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği'nin Başkanı Hüseyin Kılınç, dernek binasında ölü olarak bulundu.


Samsun'da özellikle mültecilere yönelik çalışmaları ve yardımları ile gündeme gelen UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı Hüseyin Kılınç'ın dernek binasında cesedi bulundu. 

UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı Hüseyin Kılınç'tan haber alınamaması üzerine dernek binasına giden polisler burada dernek binasını kapısını açtı. Dernek binasının kapısının açılması sonrası polisler bedensel engelli Hüseyin Kılınç'ın cesedini yüz üstü yere düşmüş halde buldu. UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı Hüseyin Kılınç'ın cesedinin otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldığı öğrenildi.

Hüseyin Kılınç'ın cenaze namazının yarın (23 Şubat 2018 Cuma günü)  Samsun Büyük Camisinde Cuma namazına müteakip kılındıktan sonra cenazesinin Derecik Mezarlığında toprağa verileceği açıklandı.

Öte yandanHüseyin Kılınç'ın 19 Şubat 2018 tarihinde ise sosyal medya sayfasında, "2 gün dünyama tadilat için olmayacağım inşallah. 5 yıl kendimi hiç tadil edemedim. Zaman olmadı" notu yazdığı görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da özel harekat destekli uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı

Samsun'da özel harekat destekli uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı