13 Temmuz 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA FETÖ'DEN TUTUKLU ESKİ REKTÖRÜN OĞLU CEZAEVİ ZİYARETİNDE GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da FETÖ'den tutuklu eski rektörün oğlu cezaevi ziyaretinde gözaltına alındı

Samsun'da FETÖ'den tutuklu olan KHK ile kapatılan Canik Başarı Üniversitesinin eski rektörü Prof.Dr. Yunus Bekdemir'i cezaevinde ziyarete giden oğlu, üzerinde bulunan tişörtünde yazan İngilizce bir cümlede terör propagandası olduğu gerekçesi ile gözaltına alındı.

04 Eylül 2018 Salı 12:20 SAMSUN HABER

Samsun'da Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Canik Başarı Üniversitesi'nin tutuklu bulunan eski rektörü Yunus Bekdemir'in oğlu babasını ziyarete gittiği cezaevinde gözaltına alındı.


Haber Gazetesi muhabirlerinden Barış Budanoğlu'nun haberine göre, FETÖ'den cezaevinde tutuklu bulunan eski rektör Yunus Bekdemir'in oğlu M.T.B babasını ziyaret için cezaevine gitti. 

Cezaevine üzerinde Be Stronger(Güçlü Ol) yazılı bir tişört ile giden tutuklu eski rektör Yunus Bekdemir'in oğlu M.T.B burada tişörtünde bulunan yazı ile terör propagandası yaptığı gerekçesi ile gözaltına alındı. Barış Budanoğlu imzası ile yayınlanan haberde tişörtünde yazan İngilizce cümle ile terör propagandası yaptığı iddiası ile gözaltına alınan tutuklu Yunus Bekdemir'in oğlu M.T.B sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım Samsunspor'a 100 milyon TL kaynak sağlayacak

Yüksel Yıldırım Samsunspor'a 100 milyon TL kaynak sağlayacak