27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA GIDA, ET VE ET ÜRÜNLERİ, SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİNDE TAĞŞİŞ YAPAN FİRMALARIN İSİMLERİ

Samsun'da gıda, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünlerinde tağşiş yapan firmaların isimleri

Samsun'da hangi firmalar ürünlerinde tağşiş yapıyor. İşte Samsun'da gıda, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünlerinde taklit ve tağşiş yapan firmaların isimleri..

12 Ekim 2019 Cumartesi 23:26 SAMSUN HABER

Samsun'da gıda, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri ile ay çiçek yağı üretiminde bulunan firmalar ile köfte ve et satışı yapan bazı restoranların ürünlerinde tağşiş yaptığı belirlendi.


Tarım ve Orman Bakanlığının internet sitesinde yer alan duyuruda, taklit ve tağşiş yaptığı belirlenen işletmeler ve ürünlerinin parti numaraları ilan edildi.

tağşiş yaptığı, ürünlere yan madde ve ilaç kattığını tespit ettiği 618 firma arasında Samsun'dan da 5 firma bitkisel yağ ve margarin, et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünleri kategorisinde yer aldı.

Buna göre Tarım ve Orman Bakanlığının tağşiş yaptığı, ürünlere yan madde ve ilaç kattığını tespit ettiği 618 firma arasında Samsun'dan da Ankara karayolunda bulunan Akcaabat Köfte Salonu, Aksüt Süt Ürünleri, Samsun'un Çarşamba ilçesinde bulunan Yıldız Kardeşler Kasap ve Ocakbaşı Restoran, Bafra ilçesinde bulunan Dö-Pi Gıda-Beyaz Saray Lokantası ile Zaimoğlu Gıda yer aldı.


      

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da TÜKODER Atakum Şubesi ikinci genel kurulunu yaptı

Samsun'da TÜKODER Atakum Şubesi ikinci genel kurulunu yaptı