24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA HABABAM SINIFI FİLMİNİN O SAHNESİ GERÇEK OLDU

Samsun'da Hababam Sınıfı filminin o sahnesi gerçek oldu

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle bazı okullarda yüz yüze eğitimlerin okul bahçesine taşınan sıralarda verilmesi Hababam Sınıfı filminin o sahnesini akıllara getirdi.

29 Eylül 2020 Salı 14:47 SAMSUN HABER

Samsun'da bazı okullarda öğrencilere Korona Virüs nedeniyle sınıflarda değil,  sınıf haline dönüştürülen okul bahçelerinde öğretmenler tarafından ders veriliyor.


Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya sayfasından yayınlanan görüntülerde, bazı okullarda öğretmenlerin öğrencilere Korona Virüs nedeniyle sınıflarda değil, okullara ait bahçelerde ders verdikleri görüldü.Korona Virüs sebebi ile Samsun'da bazı okullarda sınıflarda bulunan sıraları ve öğretmen masası okul bahçelerine çıkartılarak öğrencilere bu şekilde ders verildi. Samsun'da yaşanan bu durum ise akıllara baş rollerinde merhum ünlü oyuncu Kemal Sunal'ın yer aldığı Hababam Sınıfı filminin bir sahnesini akıllara getirdi. Hababam Sınıfı filminde okulları ellerinden alınan öğrencilerde, okul bahçesine taşıdıkları sıra, yazı tahtası ve öğretmen masası eşliğinde eğitimlerine devam etmeye çalışmıştı. Samsun'da Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayınlanan görüntülerde minik öğrencilerin Korona Virüs nedeniyle okul bahçesine taşınan sıralar üzerinde açık alanda eğitimlerini almaları Hababam Sınıfını akıllara getirdi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Başalan mahallesine gitti vatandaşları dinledi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Başalan mahallesine gitti vatandaşları dinledi