20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN'DA HAYATINI KAYBEDEN DERNEK BAŞKANI HÜSEYİN KILINÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samsun'da hayatını kaybeden dernek başkanı Hüseyin Kılınç son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da başkanlığını yaptığı UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği'nde ölü olarak bulunan bedensel engelli Hüseyin Kılınç, Büyük Camide kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

23 Şubat 2018 Cuma 16:01 SAMSUN HABER

Samsun'da ani ölümü ile büyük üzüntü yaratan UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı Hüseyin Kılınç, Büyük Cami'de kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.


Samsun'da yardıma muhtaç mülteciler, mazlumlar ve ihtiyaç sahiplerine dernek aracılğı ile yaptığı yardımlarla tanınan bedensel engelli Hüseyin Kılınç, önceki gün hayatını kaybetmişti. Hüseyin Kılınç'ın ani ölümü büyük üzüntü yaratırken, cenazesi Büyük Camide kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.  UH-DE Uhuvvet ve İnfak Derneği Başkanı olan bedensel engelli Hüseyin Kılınç'ı son yolculuğuna ise Türkiye Sakatlar Derneği Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Yakup Özden, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta ve vatandaşlar uğurladı. Hüseyin Kılınç'ın cenazesi Derecik Mezarlığında toprağa verildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

YAKUP OCAKLI

25 Şubat 2018 Pazar 22:19

hüseyin abi (ölüm gelinceye ALLAH'a kulluk et) ayeti gereğince son nefesine kadar ALLAH için çalıştın.Yetim çocuklar bir daha yetim kaldı.ALLAH rahmet eylesin. RABBİM kabrini geniş, mekanını CENNET BAHÇESİ eylesin AAMİN .

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Havza ilçesinde ByLock operasyonu: 3 gözaltı

Samsun'un Havza ilçesinde ByLock operasyonu: 3 gözaltı