19 Temmuz 2019 Cuma

SAMSUN'DA İL BAŞKANININ ARDINDAN BAZI AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARIDA GÖREVDEN ALINACAK

Samsun'da İl Başkanının ardından bazı AK Parti İlçe Başkanlarıda görevden alınacak

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in il başkanlık görevini Hakan Karaduman'a devretmesinin ardından yapılacak olan ilçe kongreleri öncesi ise Samsun'da bazı AK Parti ilçe başkanlarının değişeceği gündeme geldi.

29 Ocak 2018 Pazartesi 14:55 SAMSUN HABER

Samsun'da AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'in ardından, bazı ilçe başkanlarının da görevden alınarak değişeceği öğrenildi.


AK Parti  Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal Samsun'da ilçe kongreleriyle ilgili yaptığı açıklamada, bazı ilçe başkanlarının değişeceği sinyalini verdi.

Cumhur Ünal, yaptığı açıklamada "Teşkilatlarımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte yapmış olduğumuz istişare toplantıları sonucunda çoğu İlçe Başkanları için  kanaatlerimiz oluşmuştur. Samsun’da kongresi yapılmayan ilçelerimizde değişecek olan isimler var. Bunların bazılarının görev süresi bitmiş durumda. Görev süresi biten yada değişecek olan ilçe Başkanlarına hizmetlerinden dolayı  teşekkür edeceğiz" dedi.

BRT Haber'e konuşan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal,  şunları dile getirdi.

"Bu hafta içinde Samsun'da hangi ilçe başkanlarıyla  yolumuza devam edeceğimizi yada etmeyeceğimizi açıklayacağız. Değişecek olan ilçe başkanlıklarında belirlenecek olan yeni ilçe başkanları için temayül yoklaması yapılacaktır."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

salih

30 Ocak 2018 Salı 11:40

ne isabetli bir karar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı olan Hakan Karaduman'a başarı diledi

Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı olan Hakan Karaduman'a başarı diledi