19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA İSTİFASI İSTENEN AK PARTİ İLKADIM İLÇE BAŞKANI İLE İLGİLİ ŞAŞIRTICI İDDİA

Samsun'da istifası istenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı ile ilgili şaşırtıcı iddia

Samsun'da istifası istenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un 7 Haziran seçimlerinde AK Parti geçersiz oylara itiraz ederken, inşaatının başında beklediği ile ilgili şaşırtıcı bir iddia gündeme geldi.

06 Şubat 2018 Salı 17:51 SAMSUN HABER

Samsun'da istifası istenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un, AK Parti'nin Samsun'da bir milletvekili kaybettiği 7 Haziran seçiminde, geçersiz oylara itirazlar yapılırken, inşaatının başında durmayı tercih ettiği ileri sürüldü.


Samsun'da AK Parti'li 8 ilçe ilçe başkanının istifası istendi. Samsun'a gelen genel merkez yetkilisi Hacı Turan, Asarcık, İlkadım, Kavak, Ayvacık, Alaçam ve Ladik, Yakakent ve Vezirköprü İlçe Başkanlarının istifasını istedi. Hacı Turan'ın istifasını istediği ilçelerden biri olan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un ismi ise geçtiğimiz günlerde il başkanlığı için genel merkeze gönderilen isimler arasında yer alıyordu.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı için genel merkeze ismi gönderilen ve bugün itibarı ile Hacı Turan tarafından istifası istenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un 7 Haziran seçimlerinde ise AK Parti'nin Samsun'da bir milletvekili kaybettiği seçimde, geçersiz oylara itiraz edilirken, inşaat işlerini takip ettiği gündeme geldi. 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 7 Haziran seçimlerinde, ilçelerde geçersiz oylar için seçim kuruluna itirazda bulunmuştu. Bu itiraz yapılırken ve süreç işlerken, Adnan Varol'un inşaat işinin başında durduğu öne sürüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

jkjjkjjkjkjjkjkj

07 Şubat 2018 Çarşamba 13:59

ilkadıma adam gibi adam bir illçe başkanı gelmişti ama sadece yapılan yanlışllara sesini çıkardı diye ayak oyunlarıyla istifaya zorlanan adnan varol' un başka yalan haberr bulamadıda inşaatının başında nezaman çekildiği belli olmayan bir iftira fotoğrafının yayınlanması ayyıp be kardeşim sizler gidin bellediye başkanlarının devletin parası ile neller yaptığını inceleyin vatan daşın derdi ile ilgilenmeyen siyasetçilere bakın kurumlarda çalışan yakınlarına bakın adamsanız...?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti ilçe başkanlarının istifası alındı, belediye başkanlarınında alınacak mı

Samsun'da AK Parti ilçe başkanlarının istifası alındı, belediye başkanlarınında alınacak mı