16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA KIŞIN KEYFİ LADİK AKDAĞ KAYAK MERKEZİNDE YAŞANIYOR

Samsun'da kışın keyfi Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yaşanıyor

Samsun'da kış turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Ladik-Akdağ Kayak Merkezi hafta içinde de yoğunluk yaşanıyor. Samsun-Ladik Akdağ Kayak Merkezi, her gün kışın tadını çıkartmak isteyen misafirlerini ağırlıyor.

17 Ocak 2018 Çarşamba 17:49 SAMSUN HABER

Samsun'un Ladik ilçesinde bulunan Ladik-Akdağ Kayak Merkezi hafta sonu olduğu kadar kış ayında hafta içinde de vatandaşların ilgi odağı oluyor.


Samsun'un kış turizminde en önemli merkezlerinden birisi olan Ladik Akdağ Kayak Merkezi, günü birlikte ziyaretçilerinin yanı sıra tatile çıkan misafirlerini de ağırlıyor. Akdağ Kayak Merkezinde bulunan Gümüş Park Oteli, hafta içi olmasına rağmen kayak sever vatandaşların konaklamak için rezervasyon yaptığı bir merkez haline geldi. 

 

Kış ayının girmesi ile birlikte Ladik Akdağ Kayak Merkezinde kar yağışı aralıklarla devam ederken, Samsun başta olmak üzere çevre illerden gelen ziyaretçiler, kışın keyfini Akdağ Kayak Merkezinde çıkartıyor. Kayak Merkezinde bulunan Gümüş Park Oteli'nin Müdürü Celal Şan, tesislerde kar kalınlığının kayak severler için ideal durumda olduğunu, aralıklarla devam eden kar yağışının tesislere gelen misafirleri memnun ettiğini söyledi. 

 

 

Akdağ Gümüş Park Oteli Müdürü Celal Şan, Akdağ Kayak Merkezi'nin Samsun için önemli bir merkez konumunda olduğunu belirterek, yaptığı açıklamada, "Ladik-Akdağ Kayak Merkezi hemen hemen her gün yüzlerce misafirini ağırlıyor. Burada bizlerde otel işletmecisi olarak misafirlerimize en güzel hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz. Samsun ve çevre illerinden tesislerimize yoğun ziyaret var. Gümüş Park Oteli olarak misafirlerimize burada kış ayının keyfini çıkartabilmeleri için yardımcı oluyoruz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sokakta uyuşturucu satışı yapanlara operasyon: 4 gözaltı 3 tutuklama

Samsun'da sokakta uyuşturucu satışı yapanlara operasyon: 4 gözaltı 3 tutuklama