26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA LADİK AKDAĞ KAYAK MERKEZİNDE YAŞANAN ARAÇ KUYRUĞU GÖRENLERİ ŞOKE ETTİ

Samsun'da Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yaşanan araç kuyruğu görenleri şoke etti

Samsun'un Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezi bugün en yoğun günlerinden birini yaşadı. Akdağ Kayak Merkezine hafta sonu akın eden vatandaşlar, uzun araç kuyruklarının oluşmasına neden oldu.

28 Ocak 2018 Pazar 22:24 SAMSUN HABER

Samsun'da kış turizminin önemli merkezlerinden Akdağ Kayak Merkezinde çekilen araç kuyruğu fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. 


Hafta sonunu Akdağ Kayak Merkezinde geçirmek isteyen vatandaşlar burada adeta araçları ile izdihama neden oldu. Akdağ Kayak Tesislerine çıkan yol, araçlarla tıka basa dolarken, tesislere çıkış ve inişlerde ise araç sürücüleri yol üzerinde yaşanan trafik yoğunluğu nedeni ile zor anlar yaşadı. Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Tesislerine giden yol üzerinde çekilen ve araç izdihamını gösteren bir fotoğraf ise sosyal medyada yayınlanması ile hayli dikkat çekti. 

Öte yandan Akdağ Kayak Tesislerine giden bir çok vatandaş burada hafta sonunu güzel bir şekilde geçirdi. Karne tatili nedeniyle aileler çocukları ile birlikte geldikleri Akdağ Kayak Tesislerinde kızaklarla kayarak karın keyfini çıkarttı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tekkeköy'de sokak hayvanları aç kalmasın diye ilçeye mamamatikler konuldu

Samsun Tekkeköy'de sokak hayvanları aç kalmasın diye ilçeye mamamatikler konuldu