17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA MİNİK ÖĞRENCİLER KOMANDO MARŞINI OKUDU, MEHMETÇİKLERİMİZE SELAM GÖNDERDİ

Samsun'da minik öğrenciler komando marşını okudu, Mehmetçiklerimize selam gönderdi

Samsun'da Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin minik öğrencileri komando marşını okuyarak, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görevli Mehmetçiklerimize selam gönderdi.

20 Şubat 2018 Salı 15:32 SAMSUN HABER

Samsun'da 7'den 70'e her kesimden Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görev yapan askerlerimize destek yağıyor. Kimi askerlerimiz için dua ediyor, kimi mektup gönderiyor kimi ise Zeytin Dalı Harekatında ki askerlerimiz için içlik ve yiyecek gönderiyor.


Samsunlular Afrin'de ki askerlerimize duygularını dile getirmek için ise zaman zaman yayınladıkları videolarla Zeytin Dalı Harekatına destek veriyor. 

Geçtiğimiz günlerde bir öğrenci servisinde bulunan minik öğrencilerin komando marşını okuduğu videonun sosyal medyaya düşmesi sonrası, Samsun'da Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin minik öğrencileri de Afrin'de ki askerlerimiz için komando marşını okuyup asker selamı verdi.Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, hep birlikte komanda karşını seslendirdikten sonra Türk Bayrağımızı öpüp alınlarına koydu. Minik öğrenciler, yaptıkları sunum sonrası Zeytin Dalı Harekatında ki askerlerimize asker selamı vererek selam gönderdi. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Murat ikiz, şehit Göksu Şafak Şahin'in eşi ve 7 aylık kızı Öykü'yü ziyaret etti

Murat ikiz, şehit Göksu Şafak Şahin'in eşi ve 7 aylık kızı Öykü'yü ziyaret etti