20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA MOBESE KAMERALARA CİHAZ TAKILDI, SÜRÜCÜLERE PARA CEZASI KESİLİYOR İDDİASI DOĞRU MU

Samsun'da MOBESE kameralara cihaz takıldı, sürücülere para cezası kesiliyor iddiası doğru mu

Samsun'da Belediyeevleri ve Fakültesi kavşağında bulunan MOBESE kameralarına takılan cihaz ile 70 kilometre hızı geçen sürücülere para cezası uygulandığı doğru mu!

24 Aralık 2017 Pazar 16:21 SAMSUN HABER

Samsun'da Belediyeevleri  ve fakülteye kadar olan MOBESE kameralarına cihaz takıldığı ve 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL ceza yazıldığı iddiası sosyal medyanın gündemi oldu.


Samsun'un Canik ilçesi Belediyevleri kavşağı ile Atakum ilçesi fakülte kavşağına kadar olan bölgede bulunan MOBESE kameralara yeni bir cihaz takıldığı ve bu cihaz ile 70 kilometre hızı geçen sürücülere para cezası kesildiği iddiası sürücüleri tedirgin etti.

Samsun'da gündeme gelen iddia sosyal medyada en çok tartışılan konular arasında yer alırken, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Samsun'da böyle bir uygulamanın yapılmadığı yönünde bilgi verdiği açıklandı.

Öte yandan Samsun Valiliği'de konu ile ilgili bir açıklama yaparak, gündeme gelen iddianın doğru olmadığına dikkat çekerek, Samsun'da MOBESE kameralara herhangi bir cihaz konulmadığını ve 70 kilometre hızı geçene para cezası uygulandığı yönündeki bilginin doğru olmadığını duyurdu.

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da biodedektör köpekler kanseri erken teşhis edecek

Samsun'da biodedektör köpekler kanseri erken teşhis edecek