27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA RAYLI SİSTEM TRENİNE OTOMOBİL ÇARPTI! CUMARTESİ GÜNÜ O GÜZERGAHA SEFERLER İPTAL

Samsun'da raylı sistem trenine otomobil çarptı! Cumartesi günü o güzergaha seferler iptal

Samsun'da Tekkeköy istikametine giden tramvaya otomobil çarpması sonucu meydana gelen kaza nedeni ile 21 Nisan 2018 Cumartesi günü Tekkeköy ilçesine tramvay seferinin yapılamayacağı açıklandı.

21 Nisan 2018 Cumartesi 00:26 SAMSUN HABER

Samsun'da Tekkeköy istikametine giden tramvaya bir otomobilin çarpması sonrası SAMULAŞ A.Ş. açıklama yaparak, 21 Nisan 2018 Cumartesi günü tramvay seferlerinin üniversite ile Belediyeevleri istasyonları arasında hizmet vereceğini duyurdu.


Samsun'da gece saatlerinde Tekkeköy istikametine giden tramvaya Örnek Sanayi hemzemin geçitte bir otomobilin çarpması sonucu, 5513-B Üniversite treni raylardan çıktı.Kaza nedeniyle tramvay hattı enerji nakil hatlarında zarar meydana gelirken, kazada tranin boş olması nedeni ile yaralanan olmadı.

Tekkeköy ilçesi Örnek Sanayi hemzemin geçitte raydan çıkan tramvay treninde ve kazaya neden olan otomobilde maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası bir açıklama yapan SAMULAŞ A.Ş 21 Nisan 2018 Cumartesi günü için tramvay seferlerinin Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile Belediyeevleri istasyonları arasında hizmet vereceğini duyurdu. Yaşanan kaza nedeni ile tramvay seferleri 21 Nisan 2018 Cumartesi günü için Tekkeköy'e yapılamayacağı bildirildi. SAMULAŞ'tan yapılan bilgilendirmede, tramvayların Belediyeevleri istasyonuna kadar yolcu taşıyacağı, buradan da otobüslerle Tekkeköy'e yolcuları aktaracağı bildirildi.

Öte yandan SAMULAŞ A.Ş'den yapılan yeni bilgilendirmede hasar gören hattın onarımının yapıldığı tramvay seferlerinin Cumartesi günü öğledem sonra yeniden ulaşıma açıldığı bildirildi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

m.ç

21 Nisan 2018 Cumartesi 17:31

Kaza gözümüzün önünde oldu trenvay yolcuları aldı hızlı bır sekilde gitti .Araca yesıl ısık yanıyordu.Bariyerler acıktı gecıs ustunlugu arabadaydı normal sartlara göre ama tren trenvay olaylarında genelde öncelik üstünlüğü trenvaydadır gibi ifadeler kullanıyorlar.bır anda aracın sag ön camurlugundan alarak suruklemeye basladı tranvay hızlıydı raydan cıktı.Olaydan 1 saat sonra gelıp ıkı resım cekerek söförü suclar gıbı tranvayın onune araba cıkmıs seklınde yazılar yazmıssınız anca.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti, CHP ve MHP'nin erken seçimde Samsun milletvekili adayları kimler olacak

AK Parti, CHP ve MHP'nin erken seçimde Samsun milletvekili adayları kimler olacak