20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA SALIPAZARI İLÇESİ GÜZELVATAN MAHALLESİ KAR YAĞIŞI İLE BEYAZA BÜRÜNDÜ

Samsun'da Salıpazarı ilçesi Güzelvatan mahallesi kar yağışı ile beyaza büründü

Samsun şehir merkezine beklenen kar yağışı bu kış ayında fazla olmazken, yüksek kesimlerde ise kar yağışı etkili oldu. Samsun'un ilçelerinden Salıpazarı Güzelvatan mahallesinde kar yağışı sonrası her yer beyaza büründü.

18 Şubat 2018 Pazar 15:36 SAMSUN HABER

Samsun'un Salıpazarı ilçesi Güzelvatan mahallesinden gönderilen fotoğraflarda, bölgede kar yağışının etkili olduğu, ev ve arabaların üzerileri karla kaplandığı görüldü. 


Samsun şehir merkezinde bu kış, beklenen kar yağışı olmazken, yüksek kesimler ise adeta kar yağışı nedeni ile felç oldu. Samsun şehir merkezinde hafta sonu hava soğuk geçerken, yüksek yerleşim yerlerinde ise bazı ilçelerde kar yağdığı gözlemlendi. 

Meteoroloji verilerine göre Samsun'da hava 19 Şubat 2018 Pazartesi günü parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. Samsun'un ilçelerinden Atakum'da hava Pazartesi günü parçalı bulutlu görünürken, meteorolojik verilere göre 20 Şubat 2018 Salı günü Atakum ilçesinde havanın yağmurlu geçmesi bekleniyor. 

Meteoroloji Tahmin Merkezi verilerine göre Samsun'un Alaçam, Asarcık, Bafra, Ayvacık, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuz Mayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü ile Yakakent  ilçelerinde 19 Şubat 2018 Pazartesi günü hava parçalı bulutlu, 20 Şubat 2018 Salı günü ise yağmurlu geçecek.
SamsunKentHaber

İşte Salıpazarı ilçesi Güzelvatan mahallesinden kar manzaraları.. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afrin şehidi Göksu Şafak Şahin'in 7 aylık kızı Öykü, babasının fotoğrafını sımsıkı tuttu

Afrin şehidi Göksu Şafak Şahin'in 7 aylık kızı Öykü, babasının fotoğrafını sımsıkı tuttu