24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA SİMİT SATARAK VATAN İÇİN ASKER YETİŞTİRİYORUM DİYEN SİMİTÇİ

Samsun'da simit satarak vatan için asker yetiştiriyorum diyen simitçi

Samsun'da simit satarak geçimini sağlayan bir vatandaş, Zeytin Dalı Harekatına, "Bu vatana simit satarak evlat yetiştiriyorum, asker yetiştiriyorum" diyerek destek verdi.

18 Şubat 2018 Pazar 20:33 SAMSUN HABER

Samsun'da bir simitçinin, "Bu vatan için simit satarak evlat yetiştiriyorum, asker yetiştiriyorum" dediği video gündem oldu. Samsun'da Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatına destek veren bir simitçi, oğlu Muhammed Emir'i simit satarak vatana asker olması için yetiştirdiğini söyledi.

 

İsmi bilinmeyen simitçinin Samsun'da Afrin'e gitmek için 600 dilekçe veren Kamalı mahallesi sakinleri ile askerlik şubesi önünde, Zeytin Dalı Harekatına destek verdi. Samsun'da Kamalı mahallesi sakinlerinin Afrin'e gitmek için 600 dilekçe ile başvurmak üzere askerlik şubesine gittiği anları görüntüleyen AHaber Samsun Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan ve kameraman Yasin Köse, burada simit satan bir vatandaşın duygularını da görüntüledi. Simit satarak geçimini sağlayan adam, kameranın kayıtta olduğu o anlarda, "Bu vatan için Muhammed Emir'i yetiştiriyorum. Evlat yetiştiriyorum, asker yetiştiriyorum" şeklinde ki sözleri askerlik şubesine dilekçe vermeye gelen Kamalı mahallesi sakinlerinden büyük alkış aldı.

SamsunKentHaber 

- İşte Samsun'da vatan için asker yetiştiriyorum diye o simitçinin videosu

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un en fedakar futbolcusu! TFF'ye şikayet etmedi, borcunu arabasını satıp ödedi

Samsunspor'un en fedakar futbolcusu! TFF'ye şikayet etmedi, borcunu arabasını satıp ödedi