26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'DA SÜRÜCÜLERİ ÇİLEDEN ÇIKARTAN OTOGAR KAVŞAĞI CİMER'E ŞİKAYET EDİLDİ

Samsun'da sürücüleri çileden çıkartan otogar kavşağı CİMER'e şikayet edildi

Samsun'da yeni yapılan otogar kavşağı sürücülerin tepkisini çekiyor. Samsun'da keskin virajı nedeni ile sürücülerin 'Mühendislik harikası' yorumu yaparak eleştirdiği otogar kavşağı tepki çekmeye devam ediyor.

19 Şubat 2018 Pazartesi 18:19 SAMSUN HABER

Samsun'da sürücülerin en çok şikayet ettiği otogar kavşağı CİMER'e de şikayet edildi. Keskin virajlı olması nedeni ile zaman zaman trafik kazalarının yaşandığı Samsun'daki otogar kavşağı, bir vatandaş tarafından CİMER'e şikayet edildi. 


Samsunda sürücülerin 'Mühendislik harikası' diyerek eleştirdikleri otogar kavşağı ile ilgili sosyal medyada da tepkilerini dile getiriyor. 

Samsun'da otogar kavşağı ile ilgili CİMER'e yapılan başvuruya verilen yanıtta ise tepkilere neden olan otogar kavşağı için "Samsun-Kavak Devlet Yoluna Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'nın bağlanması ile birlikte sıkışan trafiğe çözüm amaçlı Samsun Büyükşehir Belediyesiyle ortaklaşa çalışma yapılarak, mevcut imar koridorunu Büyükşehir Belediyesinin terketmesiyle birlikte bütün dönüşleri sağlamak için optimum ve fonksiyonel şekilde kavşak tasarımı yapılmıştır. İmalatı tamamlanan kavşak mevcut imar koridoruna sığacak şekilde planlandığından dolayı dönüşler tek şerit olarak tasarlanmıştır" denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

20 Şubat 2018 Salı 12:28

yzy'ye sormuşlar kavşağın neden eğri, yzy cevaplamış nerem doğru ki :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da husumetli komşular mahallede kavga etti bir kişi bıçaklandı

Samsun'da husumetli komşular mahallede kavga etti bir kişi bıçaklandı