15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA TEKKEKÖY BELEDİYESİ YOKSUL VE GARİBANLARA EV YAPIYOR

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi yoksul ve garibanlara ev yapıyor

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, ilçeye 700 metre rakımlı Zaferköyü mahallesinde zor şartlarda yaşayan bir aileye daha ev yaparak yüzlerini güldürdüklerini açıkladı.

05 Ocak 2018 Cuma 16:16 SAMSUN HABER

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi hayata geçirdiği proje ile, ilçede bakımsız ve virane evlerde oturan yoksul ve gariban vatandaşlara yeni ev yapıyor. 


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bakımsız ve virane evlerin yerine yenisini yapan Tekkeköy Belediyesi, yüzleri güldürüyor. Projeyi hayata geçirdikleri günden beri, bakımsız ve virane halde ki evlerde oturan 50'nin üzerinde vatandaşa prefabrik evler yaptıklarını açıklayan Tekkeköy Belediyesi, yoksul ve garibanların yüzlerini güldürüyor.Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, son olarak ilçede 700 metre rakımlı Zaferköyü mahallesinde zor şartlarda yaşayan bir ailenin de yüzünü güldürdüklerini açıkladı. Tekkeköy ilçesi Zaferköyü mahallesinde  çocukları ile birlikte sağlık sorunu yaşayan bir aileye yeni bir ev yaptıklarını söyleyen Togar, "Bu ailemizi de sağlıklı yaşayabilecekleri bir yuvaya kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

İşte Tekkeköy Belediyesi'nin aileye yaptığı evin önceki ve sonraki hali..


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta: Taşerona kadro verilmesi doğru işlem ancak eksiklikler var

Erhan Usta: Taşerona kadro verilmesi doğru işlem ancak eksiklikler var