18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN'DA TÜYAP'TAN UMDUĞUNU BULAMAYAN ESNAFLAR KENDİ FESTİVALİNİ DÜZENLEME KARARI ALDI

Samsun'da TÜYAP'tan umduğunu bulamayan esnaflar kendi festivalini düzenleme kararı aldı

Samsun'da TÜYAP tarafından düzenlenen EV'leniyoruz Fuarına katılan ve umduklarını bulamadıklarını söyleyen esnaflar biraraya gelerek, kendi fuar ve festivalini düzenleyecek.

12 Mart 2018 Pazartesi 15:46 SAMSUN HABER

Samsun'da 23-24-25 Mart 2018 tarihleri arasında düğün festivali adı altında etkinlik düzenleyecek olan esnaflar adına açıklama yapan ABS Sanat Genel Yönetmeni Altan Yücebaş, TÜYAP'ın düzenlediği EV'leniyoruz Fuarından umduklarını bulamadıklarını söyledi. 


TÜYAP tarafından düzenlenen fuara katıldığını ve burada etik olmayan bazı davranışlarla karşılaştıklarını söyleyen Altan Yücebaş, "ABS Sanat olarak vergi levhamızda fuarcılık ve festival hizmetleri de bulunuyor. Bu nedenle kendi düğün fuarımızı ve festivalimizi yapma kararı aldık.  TÜYAP'ın düzenlediği EV'leniyoruz Fuarından umduğumuz bulamadık ve imece usulü ile Samsun'un en iyi esnaflarını bir araya getirerek 23-24-25 Mart tarihleri arasında düğün festivali yapmaya karar verdik.  Bizim düzenleyeceğimiz düğün festivaline katılacak olan esnaflar arasında TÜYAP'ın düzenlediği EV'leniyoruz Fuarına katılanlarda var. Kimse kimseden para almadan tamamen imece usulü ile bu festivali düzenleyeceğiz. TÜYAP Fuarında ayrıca bazı zararlar da gördük ama biz buna rağmen kimseyi kötülemek istemiyoruz. Bizim önümüzü açtılar, ufkumuzu açtılar. " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar Tekkeköylü vatandaşlarla Halk Gününde bir araya geldi

Hasan Togar Tekkeköylü vatandaşlarla Halk Gününde bir araya geldi