24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA ÜCRETSİZ DAĞITILAN KOLANIN İÇERİSİNE BİR ŞEY KONULDU İDDİASI PANİK YARATTI

Samsun'da ücretsiz dağıtılan kolanın içerisine bir şey konuldu iddiası panik yarattı

Samsun'un Atakum ilçesinde iki kişinin çocuklara ücretsiz olarak dağıttıkları kola içeceğinin içerisine bir şey enjekte ettikleri yönündeki iddia paniğe neden oldu.

07 Şubat 2018 Çarşamba 21:34 SAMSUN HABER

Samsun'da bazı kişilerin ücretsiz olarak çocuklara dağıttıkları kolanın içerisine bir şey enjekte ettiği iddiası gündeme gelmesi büyük panik yarattı.


Samsun'un Atakum ilçesinde iki kişinin çocuklara ücretsiz olarak dağıttıkları kola içeceğinin içerisine bir şey enjekte ettikleri yönündeki iddia paniğe neden oldu. Çocuklara ücretsiz kola dağıttıkları iddia edilen iki kişinin bir aracın arkasında kola şişesine ne olduğu bilinmeyen bir şey damlatırken çekildiği ileri sürülen fotoğrafı sosyal medya başta olmak üzere whatsapp gruplarında da paylaşıldı. 

Kolanın içerisine ne konulduğunu bilmeyen vatandaşlar, çekilen fotoğrafı sosyal medyada yayınlayarak, "34 ABP 107 plakalı araçla bugün (07.02.2018) saat 17:00 civarında Atakum’daki Arcadiapark Evlerinin önüne gelip çocuklara ücretsiz kola dağıtmışlar, içine ne olduğu belirsiz bir şey eklendiğini gören bir çocuk bunu resimlemiş. Olay emniyete bildirildi. Lütfen gruplarınız da paylaşıp çevrenizi uyarın." mesajları yayınladı.

Söz konusu olay ile ilgili çocuklara ücretsiz dağıtılan kolanın içerisine sosyal medyada bir şey konulduğu iddiasının gündeme gelmesi nedeni ile vatandaşlar panik yaşadı.  Ücretsiz kola dağıtımının yapıldığı anlarda ise olayın polislere haber verilmesi üzerine kola dağıtımını yapan şahısların ifadesi polisler tarafından alındı.

DERECE İLE ÖLÇÜM YAPILIYORMUŞ
Öte yandan olayın sosyal medyada birbiri ardına çekilen fotoğraf ile paylaşılarak uyarılar yapılması üzerine ücretsiz kola dağıtımını kendilerinin yaptığını açıklayan İbrahim Gürel isimli bir vatandaş, söz konusu iddianın doğru olmadığını belirterek, "Değerli arkadaşlar bu dağıtımı bizler yapıyoruz. Akşam yemeklerinde vatandaşlar kolayı soğuk içmeleri için derece ile ölçüm yapılırken, ön yargılı bir vatandaş tarafından bu paylaşım yapılmıştır. Asılsız haberlere inanmayınız" açıklaması yaptı. 
SamsunKentHaberYORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Osman

08 Şubat 2018 Perşembe 12:25

Ooooo Ver Mehteri iki sonrada dökersiniz..... Pis israil malı diye....Beleş olunca insan neler de yapıyor......

selim

08 Şubat 2018 Perşembe 08:38

dağıtılanların arasında çocuklar var ise bu işin çocuklara uyuşturucu satmakla aynı tutulması lazım,kimse benim rızam bilgim olmadan reşit olmayan çocuğuma sokakta bir şey yedirip içiremez heleki ne olduğu aslında belli olan ve insanların tüketmeye ısrarla devam ettiği kola ise, bu konu her türlü kötü niyet olarak yorumlanabilir.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kolanın içerisine bir şey konulduğu iddia edilen o fotoğrafın sırrı çözüldü

Samsun'da kolanın içerisine bir şey konulduğu iddia edilen o fotoğrafın sırrı çözüldü