21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA YAĞMURLU HAVADA YAYALARIN ÜZERİNE SU SIÇRATAN SÜRÜCÜLERE TEPKİ YAĞDI

Samsun'da yağmurlu havada yayaların üzerine su sıçratan sürücülere tepki yağdı

Samsun'da bugün hava yağmurlu geçerken, araç sürücülerinin su birikintilerine hızlı girerek kaldırımlarda yürüyen vatandaşları ıslatmasına ise tepki yağdı.

23 Aralık 2017 Cumartesi 13:28 SAMSUN HABER

Samsun'da yağan yağmur ile birlikte yol ve trafik akışının olduğu ana arterlerde su birikintileri meydana geldi. Yağmur yağışı sonrası oluşan su birikintilerine ise araç sürücülerinin hızlı bir şekilde girerek, kaldırımlarda bulunan vatandaşların ıslanmasına neden olmasına ise tepki yağdı. 

 

Samsunda trafik akışının bulunduğu noktalarda yer alan, kaldırımların kenarlarında toplanan su birikintilerine hızlı bir şekilde giren araç sürücüleri vatandaşlarında ıslanmasına neden oldu. Samsun'un İlkadım ilçesi 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan alt tünel girişinde yolun sağında kalan kaldırımda sürücülerin su sıçratarak ıslattığı vatandaşlar duruma " Su birikintisini gördükleri halde hızlı bir şekilde gelip bu suyu üzerimize sıçratıyorlar. Araç sürücülerinin bazıları kaldırımda yürüyen vatandaşların ıslanmaması için yavaşlıyor ancak bazı sürücüler buradan insanların geçtiğini göre göre hızlı bir şekilde gelip suyu üzerimize sıçratıyor" diyerek tepki gösterdi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

YARLIGAÇ

24 Aralık 2017 Pazar 15:06

O küfürler bence sürücüye değil şehri göle çevirip bihaber olan belediye başkanı ve beceriksiz ekibine gidiyorSaçma sapan bir makine almışlar düzgün ve estetik refüjleri söküp kalitesi berbat bir betonla dümdüz duvar refüj yapıyorlar. Ne su gideri var nede mazgal Yeni çekilen bu refüjlerin hepsi suile göl oldu Başkan merak edip bir kez o ekibin başına gidip daha kurumadan çatlayan malzeme ve çok kalitesiz yapılan işçiliğe baktımı acaba ???

Samsun

23 Aralık 2017 Cumartesi 19:11

Bir şehirde bu şekilde su birikintisi olur mu? Her işe aklı eren Belediyeler, siyasiler kendi işlerine niçin akılları ermez? Niçin kafa yormazlar, niçin çalışmazlar!!! Atakum yeni kurulan bir şehir, yolları yeni yapıldı. Ancak Atakum da yağmur yağınca o kadar su birikintisi oluyor ki, ne araçlar yoldan düzgün gidebiliyor, ne de yayalar kaldırımdan yürüyebiliyor!!! Samsun Karadeniz de 4 mevsim yağış alan bir şehir, bunlar nasıl hesap edilmez, anlaşılır değil.. İshak Taşçı tek derdi Derneklerin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunsporlu futbolcular 4 aydır ne para ne de söz verilen primlerini alabildi

Samsunsporlu futbolcular 4 aydır ne para ne de söz verilen primlerini alabildi