20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN'DA YASAK AŞKI İLE KIZILIRMAK'A ATLAYAN VE CESEDİ BULUNAN KIZ HAMİLEYDİ

Samsun'da yasak aşkı ile Kızılırmak'a atlayan ve cesedi bulunan kız hamileydi

Samsun'un Bafra ilçesinde yasak aşkı Osman Ertekin ile birlikte Kızılırmak'a atladıktan sonra cesedi bulunan 15 yaşındaki Belgin Ş.'nin hamile olduğu ve iki aydır ailesi tarafından arandığı gündeme geldi.

16 Mart 2018 Cuma 22:02 SAMSUN HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde yasak aşkı Osman Ertekin ile birlikte Kızılırmak'a atlayan Belgin Ş.'nin 15 yaşında olduğu ve hamile olduğu iddia edildi.


Samsun'un Bafra ilçesinde önceki gece tarihi Çetinkaya Köprüsünden Kızılırmak'a atlayan ve sevgili oldukları gündeme gelen Osman Ertekin ile Belgin Ş.'nin yasak aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı. 

Bursa'nın Bandırma ilçesi doğumlu 15 yaşındaki Belgin Ş. ile aşk yaşayan ve önceki gece Kızılırmak'a atladıktan sonra bulunamayan Osman Ertekin'in evli ve bir çocuk babası olduğu, eşinin ise yasak aşk olayı nedeni ile kendisine boşanma davası açmak için hazırlık yaptığı öğrenildi. Kızılırmak'a atlamadan önce intihar edeceklerine dair ihbarda bulunan Belgin Ş. ve Osman Ertekin'in Bursa'da tanıştıkları ve sevgili oldukları öğrenildi. 

Bafra ilçesinde önceki gece Kızılırmak'a atlayan Osman Ertekin ve 15 yaşındaki Belgin Ş., saatler süren kurtarma çalışmalarının sonuçsuz kalması sonrası akıntıya kapılarak gözden kaybolmuştu. Olayla ilgili edinilen yeni bilgilere göre Osman Ertekin ile birlikte yasak aşk yaşayan ve Kızılırmak'a atladıktan sonra cesedi bulunan Belgin Ş.'nin hamile olduğu iddia edildi. Bursa'nın Bandırma ilçesinde bulunan ailesinin cesedi bulunan Belgin Ş. için iki ay önce emniyete kayıp ihbarında bulunduğu öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ezgi bobur

19 Mart 2018 Pazartesi 20:08

allah rahmet eylesin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te Türk ve muhacir çocuklar el ele Çanakkale zaferini kutladı

Samsun Canik'te Türk ve muhacir çocuklar el ele Çanakkale zaferini kutladı