23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA YAYA GEÇİTLERİNE ARAÇLARINI PARK EDEN SÜRÜCÜLER İSYAN ETTİRİYOR

Samsun'da yaya geçitlerine araçlarını park eden sürücüler isyan ettiriyor

Samsun'da araçlarını park yasağının olduğu yerlere ve yaya geçitlerine gelişi güzel bırakan araç sürücüleri artık isyan ettirdi. Samsun'da yaya geçitlerini kullanmak isteyen vatandaşlar, karşıya geçmek istedikleri noktalarda park halinde bırakılmış araçlarla karşılaşıyor.

22 Kasım 2017 Çarşamba 19:03 SAMSUN HABER

Samsun'da yaya geçitlerine park edilen otomobiller vatandaşların tepkisine neden oluyor.


Samsun'da araçlarını park yasağının olduğu yerlere gelişi güzel bırakan araç sürücüleri artık isyan ettirdi. Yaya geçitlerini kullanmak isteyen vatandaşlar, karşıya geçmek istedikleri noktalarda park halinde bırakılmış araçlarla karşılaşıyor. 

Bugün Samsun'da çekilen bu görüntülerde de, yaya geçidinden karşıya geçmeye çalışan bir vatandaş, yanında bulunan engelli vatandaşı tekerlekli sandalyesi ile karşıya geçirmeye çalışırken, yaya geçidine bırakılan bir otomobil ile karşılaştı. Yaya geçidine bırakılan otomobil yüzünden engelli vatandaşı tekerlekli sandalyesi ile karşıya güçlükle geçiren vatandaş duruma isyan etti. Yine Samsun'da çekilen bir diğer görüntüde de aracını yolun kenarına gelişi güzel bırakan bir sürücü, halk otobüsünün yolunu kapatarak trafiğin felç olmasına neden oldu. Özel Halk otobüsü şoförü dakikalarca, aracını yolun kenarına bırakan sürücüyü ararken, hiç bir şey olmamış gibi aracının başına gelen şoför otobüste bulunan vatandaşların tepkisini çekti. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Mesleki Eğitim Mutfağımdan Geçiyor kursuna katılanlar anında iş başı yapıyor

Samsun'da Mesleki Eğitim Mutfağımdan Geçiyor kursuna katılanlar anında iş başı yapıyor